Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
В КУП НАН України відбувся Міжнародний семінар «Політика у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах»
     05-06 липня 2017 р. у Київському університеті права НАН України відбувся Міжнародний семінар «Політика у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах». Організатором конференції виступила Всесвітня організація інтелектуальної власності, КУП та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
     05 липня 2017 р. у роботі міжнародного семінару взяли участь провідні науковці, аспіранти, студенти вищих навчальних закладів України та зарубіжних країн, зокрема, представники із п’яти країн: Швейцарії, Ізраїлю, Білорусії, Словацької республіки та Азербайджану, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Національної академії наук України, Міністерства освіти і науки України, Кабінету Міністрів України, представники дипломатичних місій та міжнародних організацій і провідні науковці у сфері права інтелектуальної власності.

     Із вступним словом до учасників міжнародного семінару на пленарному засіданні виступили: ректор Київського університету права НАН України, професор, Заслужений юрист України Юрій Бошицький; заступник директора Департаменту інтелектуальної власності  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Богдан Падучак;  Директор департаменту розвинутих країн та країн з перехідною економікою, Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ, Женева) Міхал Швантнер. У вітальних виступах було зазначено що, проведення семінару спільно з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності у Київському університеті права Національної академії наук України та з Департаментом інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, передбачає консолідацію зусиль вчених та практиків України та світу з розробки єдиної політики у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах, та обговорення відповідного Типового положення, підготовленого Департаментом країн з перехідною та розвинутою економікою ВОІВ. Було підкреслено, що Положення стосується питань права власності, охорони і комерційного використання інтелектуальної власності, яка створювалася Дослідниками під час виконання своїх службових обов'язків або здійснення діяльності в Інституті. Було звернута увага на те, що у документі викладаються встановлені Інститутом правила співпраці з промисловими та комерційними організаціями і визначаються принципи розподілу економічної вигоди, отриманої в результаті комерціалізації інтелектуальної власності.

     На адресу організаторів та учасників міжнародної науково-практичної конференції надійшли привітання, зокрема від Френсіса Гарі, Генерального директора Всесвітньої організації інтелектуальної власності (Женева, Швейцарія); Патона Бориса Євгеновича, Президента Національної академії наук України; Гриневич Лілії Михайлівни, Міністра освіти і науки України; Піскуна Святослава Михайловича, Голови Союзу юристів України.
-    Серед почесних гостей та провідних спеціалістів, що виступили з доповідями були:
-   Юрій Бошицький, ректор Київського університету права НАН України, з доповіддю на тему: «Застосування моделі політики у сфері    інтелектуальної власності для університетів та науково-дослідних установ  ВОІВ»;
-    Міхал Швантнер, Директор департаменту розвинутих країн та країн з перехідною економікою, Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ), Женева, з доповіддю на тему:«Значущість  запровадження політики у сфері інтелектуальної власності для університетів та науково-дослідних установ»;
-     Андрій Шевцов, Директор Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування, Міністерства освіти і науки України, з доповіддю на тему: «Роль інтелектуальної власності в інноваційній діяльності та нинішня  ситуація щодо політики інтелектуальної власності в українських університетах та науково-дослідних установах»;
-    Хагіт Мессер-Ярон, професор університету Тель-Авіву, з доповіддю на тему: «За і проти використання політики у сфері  інтелектуальної власності в українських університетах та науково-дослідних установах. Аналіз досвіду запровадження політики інтелектуальної власності в університетах Ізраїлю»;
-    Мохаммад Аль Габбал, консультант (ДПРК), ВОІВ, з доповіддю на тему: «Сприяння щодо розробки політики у сфері інтелектуальної власності для університетів та науково-дослідних установ, а також презентація веб-сайту ВОІВ».

     Обрана тематика міжнародного семінару «Політика у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах» стала «площадкою» для обміну оригінальними думками із зазначеної проблематики. З доповідями виступили, зокрема: Рената Бакарова, координатор Відділу передачі результатів досліджень та ноу-хау в практику, Університет Павола Йозефа Сафаріка в Кошице, Словаччина; Крістіна Савицька, викладач кафедри цивільного права Полоцького державного університету, Білорусь; Азер Сафаров, професор Бакинського державного університету, Азербайджан, Роман Шишка, завідувач кафедри цивільного та трудового права Київського університету права НАН України, тощо.


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg