Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> В КУП НАНУ нова виставка живопису
В КУП НАНУ нова виставка живопису
1
З 16 листопаду в Київському університеті права НАН України розпочнеться персональна виставка картин відомої ужгородської художниці Ольги Кашшай  «Чарівні закарпатські натюрморти  прикраса столиці України». Дана виставка організована і присвячена до 25-річчя КУП НАНУ.
Виставка відбуватиметься в рамках багаторічного проекту КУП НАНУ  «Інтелектуальна власність в Україні: перлини сучасного мистецтва для студентської молоді»!
За 13 років існування данного проекту в стінах юридичного університету було представлено більш ніж 1000 картин українських художників! Студенти та аспіранти мають можливість навчатися, а співробітники працювати на фоні витворів мистецтва! Ми переконані, що які живопис безумовно формує художній смак, культуру та інтелігентність майбутніх юристів!
Враховуючи існуючі в Києві карантинні обмеження з експозицією можно буде познайомитися в найближчий час тільки в онлайн форматі на нашому сайті.
Урочисте відкриття відбудеться 15.12.2020 року, вівторок, о 14:00!
Ольга Кашшай  живописець, Член Національної спілки художників України (з 2017). Народилася 8 жовтня 1983 р.в м. Ужгороді.
Закінчила Закарпатський художній інститут (2011; нині Закарпатська Академія мистецтв).
Лауреат премії Національної Академії Мистецтв України (2017). Учасник обласних, всеукраїнських і міжнародних виставок. Зокрема, брала участь у VI Всеукраїнській трієнале живопису в Києві (2016), міжнародному проекті "ARTBOX.PROJECT NEW YORK 1.0" у Нью-Йорку (2018), численних виставках як в Україні, так і закордоном. 
2018 року відбулася спільна виставка художників Антона Кашшая і Ольги Кашшай «Безмежність еволюції» у Мукачівському історичному музеї (Замок «Паланок»), а також персональна виставка мисткині «Нове покоління» у Почесному консульстві Чеської Республіки в Ужгороді.
Художниця веде активне мистецьке життя. Регулярно здійснює творчі відрядження, приймає участь у пленерах, арт-резиденціях і симпозиумах. Зокрема, прийняла участь у міжнародному мистецькому пленері «Чорна Гора» (2018, Закарпаття, м. Виноградів) і міжнародному арт-симпозіумі “Space and Time” (2019, Болгарія, м. Балчик).
Сфери інтересу художниці  пейзаж і натюрморт. Вона сміло експерементує з коліром і формою, постійно відшукує нові форми втілення своїх творчих задумів.
Запрошуюємо працівників НАН України та усіх бажаючих до перегляду картин Ольги Кашшай у стінах Київського університету права НАН України, через карантин, дистанційно.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg