Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> В КУП НАНУ продовжуються фахові вступні випробування з права
В КУП НАНУ продовжуються фахові вступні випробування з права
У Київському університеті права НАН України продовжуються фахові вступні випробування з права для вступників, які прагнуть здобути другу вищу освіту за спеціальністю 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» на основі освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста; ступеня вищої освіти бакалавра, магістра здобутого за іншою спеціальністю. 
16 серпня 2022 року у онлайн форматі було проведене фахове вступне випробування з права для вступу на спеціальність 293 «Міжнародне право». У роботі атестаційної комісії прийняли участь провідні спеціалісти, фахівці-практики Київського університету права НАН України: 
Хорватова Оксана Олегівна – голова фахової атестаційної комісії, завідувачка кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства;
Бортун Микола Іванович – член фахової атестаційної комісії, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та процесу
Борисова Тамара Миколаївна – член фахової атестаційної комісії, старший викладач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства.
До проведення фахового вступного випробування також були залучені члени приймальної комісії:
Антонова Олена Михайлівна – відповідальний секретар приймальної комісії, проректорка з навчально-методичної роботи, кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства;
Матвєєв Сергій Васильович – завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат юридичних наук, професор кафедри.
Перелигіна Раїса Володимирівна – завідувачка відділу аспірантури КУП НАНУ, доцент кафедри кримінального права та процесу, кандидат юридичних наук, доцент.
Всі вступники продемонстрували достатній рівень підготовки під час складання фахового вступного випробування з права та були рекомендовані для зарахування до КУП НАНУ.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »