Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> В КУП НАНУ проведено круглий стіл на тему «Роль краєзнавчого матеріалу у формуванні історичного мислення майбутніх юристів»
В КУП НАНУ проведено круглий стіл на тему «Роль краєзнавчого матеріалу у формуванні історичного мислення майбутніх юристів»
04 листопада у Київському університеті права НАН України було проведено Круглий стіл, присвячений вшануванню пам′яті Тиводара Легоцького (пом. 05.11.1915 р.) "Роль краєзнавчого матеріалу у формуванні історичного мислення майбутніх юристів", організатором та модератором якого виступила доцент кафедри кримінального права та процесу к.ю.н. Веселовська Наталія Олександрівна. Також долучилась і взяла активну участь Бухало Мирослава Василівна – Керівник Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ.
У даному заході взяли участь здобувачі вищої освіти, які підготували змістовні доповіді. Під час засідання обговорювали дискусійні питання важливості знань історії та краєзнавства майбутніми юристами, обговорили тему національно-патріотичного виховання та чи можна вплинути на становлення особистості злочинця. Тема дуже цікава та було розкрито важливі питання.
Студенти підготували дослідження життя та злочинів відомих злочинців та виконали досить складне завдання  написали про злочинця 1667 слів, розкриваючи найважливіші ґрані його характеру!
Кримінологія  дисципліна, в яку закохуєшся з першого слова!!!
Захід було проведено в рамках профорієнтаційної роботи та для поширення зацікавленістю кримінологією!
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »