Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> В КУП НАНУ пройшла науково-практична конференція з глобальної цифрової комунікації і кібербезпеки
В КУП НАНУ пройшла науково-практична конференція з глобальної цифрової комунікації і кібербезпеки
     Науково-практична конференція, яка нещодавно відбулася в Києві, згуртувала навколо себе урядовців, освітян, науковців, співробітників вітчизняних і міжнародних установ, викладачів та студентську молодь університету.
     Організував такий потужний форум на тему: «Конвергенція квантового майбутнього: електронна трансформація в епоху четвертої промислової революції» - Київський університет права НАН України, ДНДЕКЦ МВС України, Інтелектуальний форум «Єдина Європа», Центр криміналістичних і мистецтвознавчих досліджень, музей електронного інтелекту, комп’ютерних технологій і криміналістичної техніки імені В.М. Глушкова, юридична компанія «АЮР-КОНСАЛТИНГ», консалтингова організація Cyber Consulting, Академія експертних технологій Expert & Technology, Часопис Київського університету права, журнал «Бізнес і Безпека» та редакція газети «Юридичний Вісник України».
gck1.jpg
gck2.jpg
gck3.jpg
     Головною метою проведення науково-практичної конференції було:
1.Обговорити стратегію розвитку України в умовах геополітичних викликів епохи цифрової комунікації;
2.Визначити роль стратегічних комунікацій в забезпеченні національної безпеки України в умовах розвитку інформаційної сфери;
3.Визначити пріоритетні напрями запобігання і протидії кіберзлочинності та кібертероризму в ХХІ столітті;
4.Розглянути питання кібербезпеки, електронних сервісів в державі та особливості транскордонної взаємодії;
5.Розкрити сутність транскордонної взаємодії в транспортному сполученні з використанням електронних довірчих послуг.
    Представники органів державної влади та громадських організацій, навчальних і наукових установ, журналісти, студентська молодь обмінялися ідеями, роздумами, пропозиціями й рекомендаціями про те, які заходи, засоби і технології доцільно використовувати для дієвої й ефективної побудови та реалізації стратегії запобігання і протидії кібервикликам, кібератакам, кібертероризму і кіберзлочинності в сучасному цифровому Е-суспільстві.
     В рамках науково-практичної конференції виступили представники урядових структур та громадських організацій, підприємницьких структур, викладачі, аспіранти та студенти університету.
     Це сьома науково-практична конференція в такому форматі, яка відбулася в цьому році в КУП НАН України. В наступному році планується продовжувати розвиток освітньої, наукової і праксеологічної університетської діяльності в цьому напрямку.
     У наукових доповідях порушувалися актуальні питання сучасного розвитку ІТ-індустрії, ІТ-права, ІТ-економіки, ІТ-інтелектуальної власності, ІТ-безпеки в умовах глобальної комунікації початку ХХІ століття, як визначального фактору сучасного світового розвитку.
     В виступах учасників форуму висвітлювалися особливості революційних змін у галузі новітніх Grid і Blockchain технологій, стрімкої диджиталізації, розвитку мережі інтернет, глобальної блогосфери, соціальних медіа, мобільної телефонії, цифрової глобальної комунікації у таких сферах життєдіяльності людства, як культура, транспортні мережеві комунікації, он-лайн освіта, економіка, політика, електронні довірчі послуги та кібербезпека.
     Представники державних та консалтингових установ (С. Белов, І. Духота, Л. Шарай, Н. Кісіль, М. Малій, О. Урденко, С. Ковальчук, Л. Олексюк, Т. Обіход, С. Ворона, О. Кварчук, В. Хоменко, О. Воєводін, Д. Прокопенко та інші) аналізували стан і тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в Україні і світі та надали конкретні пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства, розширення організаційно-технічного і ресурсного забезпечення освітньої та наукової діяльності в епоху четвертої промислової революції, Індустрії 4.0 та суспільства знань.    
Петро Біленчук
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg