Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> В КУП НАНУ пройшов майстер-клас декана юридичного факультету Болонського університету, професора Л. Меззетті
В КУП НАНУ пройшов майстер-клас декана юридичного факультету Болонського університету, професора Л. Меззетті

В рамках проведення першої  Міжнародної зимової школи з прав людини, яка організована КУП НАНУ спільно з Батумським державним університетом імені Шота Руставелі (Грузія) та в рамках тижня права, студенти університету мали змогу прослухати майстер-клас декана юридичного факультету Болонського університету, професора Луки Меззетті (Італія).

dsc_4590.jpg dsc_4590.jpg dsc_4590.jpg

В своїй лекції професор Меззетті розповів про закріплення прав людини на конституційному рівні у різних європейських державах. На прикладі Італії розглядалися важливі права людини, зокрема, на недоторканність приватного життя.

В деяких країнах, де  основний закон прийнятий давно, не всі права людини закріплені на рівні конституції. В такому випадку, в сфері захисту прав людини  важливу  роль відіграють  конституційні суди. Деякі аспекти захисту прав людини ґрунтуються виключно на рішеннях конституційного суду.

Професор Меззетті наголошував на важливості захисту своїх прав на судовому рівні, праві на оскарження  судових рішень.

Під час лекції багато уваги було приділено діяльності Європейського суду з прав людини, зокрема, рішенням ЄСПЛ які спрямовані на модернізацію Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Також мова йшла про протоколи до Конвенції про захист прав людини.

Професор наголошував на необхідності ґрунтовного вивчення  судової практики майбутніми юристами.  

Варто заначити, що доповідь поважного гостя викликала особливе пожвавлення серед студентів, які активно задавали питання та вели жваву дискусію з доповідачем.

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg