Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> В КУП НАНУ пройшов захист наукових робіт студентів для участі у академічному візиті до Будапешту ( Угорщина)
В КУП НАНУ пройшов захист наукових робіт студентів для участі у академічному візиті до Будапешту ( Угорщина)

        У рамках спільного проекту між Київським університетом права НАН України та Національним департаментом по захисту персональних даних і свободи інформації Угорщини з 15-18 вересня 2019 року в місті Будапешті відбудеться другий тур по захисту персональних даних студентів КУП  НАН України.

         11 вересня 2019 року було проведено перший тур захисту наукових робіт щодо участі у міжнародному конкурсі з питань захисту персональних даних, який відбудеться в період 15-18.09.2019 року у м. Будапешт (Угорщина).
          З цією метою для відбору кращих наукових робіт для участі в другому турі конкурсу була створена комісія у складі:
Тарасевич Т. Ю., декан юридичного факультету, к. ю.н.; Кайда Н.Я., проректор з адміністративної та наукової роботи, к.ю.н.; Перелигіна Р. В., завідувач відділу аспірантури, к.ю.н.; Кортукова Т. О., голова Ради молодих вчених, викладач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства.

Цього року наукові роботи студентів, магістрів та аспірантів стосувались проблематики новел загального регламенту про захисту персональних даних в ЄС.

Традиційно участь у конкурсі взяла талановита молодь Київського університету права НАН України, яка вільно спілкується англійською мовою та показала хороші результати підготовки по темі.: Волкова Аліна, студентка групи ПБ-21; Ромін Арсен, студент групи МП-21;Яковлєв Владислав, студент групи МП-21; Крючкова Анна-Марія, магістр групи МПм-11;

Науковими керівниками виступили  доценти  КУП НАН України к.ю.н.. Софіюк Т.О., та  Перелигіна Р.В. та  голова Ради молодих вчених, викладач кафедри міжнародного права та порівняльного Кортукова Т. О.


ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg


В рамках поїздки до Угорщини студенти матимуть можливість не лише захистити свої наукові дослідження та покращити рівень володіння англійською мовою, зустрітися з Головою Конституційного Суду, Омбудсменом та іншими посадовцями урядових структур Угорщини, мати візит до Будинку Парламенту Угорщини, а також  надзвичайно цікаву культурну програму.

ugorec.jpg

 


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Прес-служба КУП НАНУ

 

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg