Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
В КУП НАНУ відбулася молебень в каплиці Преподобного Нестора Літописця з нагоди Великодня
      Напередодні Великодніх свят професорсько-викладацький склад, студентство мали змогу взяти участь у молебні з нагоди Великодня. Майбутні юристи серед навчальних дисциплін вивчають канонічне право.
    На території університету збудовано капличку Нестора Літописця –  покровителя освітян, яка сприяє вивченню християнських традицій .

     Для цієї події ректором Київського університету права НАН України, професором Юрієм Бошицьким було запрошено представника Київської духовної академії і семінарії отця Афанасія.
   Присутні на богослужінні студенти та професорсько-викладацький склад університету мали нагоду отримати благословення отця Афанасія на подальший щасливий освітянський шлях та духовне збагачення, запалити свічки у каплиці.
    Ректор університету звернувся до присутніх з вітальною промовою, в якій зазначив, що головною метою заходу є привернення уваги  до таких загальнолюдських цінностей, як людяність, доброта, гідність, справедливість. Усе це є складовими юридичної  діяльності.

     Ректор  наголосив студентам на тому, що каплиця є не просто символом КУП НАНУ, а і центром духовного студентського життя.
      Студентська молодь, професорсько-викладацький склад, гості щиро вдячні ректорові за  змогу отримати благословення напередодні  Великого Свята Пасхи.
Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg