Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
В КУП НАНУ відбулося вручення дипломів випускникам заочної форми навчання
      29 червня 2016 року в Київському університеті права Національної академії наук України відбулося вручення дипломів державного зразка випускникам заочної форми навчання, освітнього ступеня бакалавр та спеціаліст, за напрямом підготовки «Правознавство» та «Міжнародне право».
      До випускників з вітальним словом звернувся ректор, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький, який зазначив, що сьогодні знаменний і світлий день та дуже хвилююче свято, а також висловив сподівання, що диплом випускника Київського університету права НАН України  був не просто документом про освіту, а надійним провідником на професійному шляху і предметом гордості. Окрім того, запевнив, що отримані в університеті знання, дозволять гідно виконувати свої професійні обов’язки, адже Київський університет права НАН України створив усі необхідні умови для отримання належного юридичної освіти, яка відповідає сучасним вимогам галузі та запитам роботодавців. 

imgp7631s.jpg
imgp7650s.jpg

      Почесну місію вручення дипломів випускникам університету здійснили ректор, професор Ю. Бошицький та почесні гості -  керівник програм Відділу країн Кавказу, Центральної Азії та Східної Європи Департаменту країн з перехідною та розвинутою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), Женева  (Швейцарія), Євген Сесицький та декан юридичного факультету Варненського вільного університету ім. Чорноризця Хоробра, (Болгарія), Петар Хрістов.

imgp7696s.jpg

imgp7723s.jpg
На завершення,адміністрація вузу побажала випускникам щасливого старту у  кар’єрі, нових досягнень і перемог на життєвому шляху!

imgp7769s.jpg

imgp7795s.jpg

imgp7857s.jpg

imgp7934s.jpg

imgp8013s.jpg

 

 

                                                                                                                                                                                                                         Прес-секретар КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg