Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> В КУП НАНУ відбулося вручення дипломів випускникам заочної форми навчання
В КУП НАНУ відбулося вручення дипломів випускникам заочної форми навчання
    28 лютого 2018 року відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів державного зразка випускникам освітнього ступеня «магістр» та «спеціаліст» заочної форми навчання.
    Зі словами вітання до присутніх звернувся ректор, професор Бошицький Юрій Ладиславович. Він побажав випускникам успіхів, креативності та наполегливості в усіх подальших справах їхнього професійного життя.
vupusk1.jpg vupusk2.jpg vupusk3.jpg


    Ректор зазначив, що у них розпочинається шлях професійного становлення в нелегкий для України період. Утім, як випускники Київського університету права НАН України, демонструючи свою фаховість, чесність і порядність, вони мають впоратись із нелегкими завданнями і практичними проблемами, які в майбутньому постануть перед ними.
    Сьогоднішні випускники займуть чільне місце на ринку юридичної професії та сприятимуть забезпеченню верховенства права в Україні. Засвоєнню ґрунтовних знань випускників сприяла сучасна матеріально-технічна база, вагомий бібліотечний фонд, єдина в Україні Бібліотека-депозитарій інтелектуальної власності. Протягом навчання студенти мали нагоду брати участь у наукових конференціях не лише в КУП НАНУ, а й у вищих навчальних заклад Угорщини, Словаччини, Грузії та інших установах, організаціях міжнародного рівня.
    Ректор висловив сподівання, що випускники КУП НАНУ в майбутньому – це юристи-професіонали, які здатні приймати справедливі та гідні рішення в інтересах людини, суспільства та критично мислити.
vupusk4.jpg vupusk5.jpg vupusk6.jpg
    До привітальних слів випускникам долучилися почесні гості: Адам Махарадзе, декан юридичного факультету Батумського державного університету ім. Шота Руставелі; Кармазін Юрій Анатолійович, народний депутат України чотирьох скликань (2-го, 3-го, 4-го, 6-го), голова Партії захисників Вітчизни, Сенатор Міжнародного парламенту безпеки і миру, заслужений юрист України, Почесний доктор Київського університету права НАН України; Денисов Володимир Наумович, завідувач відділу міжнародного права та порівняльного права Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України, завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАНУ, професор, член-кореспондент НАПрН України; Раханський Анатолій Варфоломійович, політичний та громадський діяч, народний депутат України трьох скликань (2-го, 3-го, 4-го), Почесний член Парламентської Асамблеї Ради Європи, консультант Комітету Верховної Ради України у закордонних справах.   
    Зі словами вдячності від випускників КУП НАНУ до присутніх звернулася Берус Анастасія.
vupusk7.jpg
vupusk8.jpg
vupusk9.jpg
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg