Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> В КУП НАНУ відбулося засідання Вченої ради
В КУП НАНУ відбулося засідання Вченої ради
     18 квітня 2018 року відбулося планове засідання Вченої ради Київського університету права Національної академії наук України.
     На засіданні було заслухано звіт в.о. завідувача кафедри галузевих правових наук Кваші О.О. щодо стану роботи кафедри у 2017/2018 навчальному році. В доповіді Квашою О.О. було окреслено головні здобутки кафедри у навчально-методичній, науковій, виховній та організаційній роботі. Також було обґрунтовано пропозиції щодо співпраці із зарубіжними вищими навчальними закладами.
rada1.jpg
rada2.jpg rada3.jpg

    Обговорюючи Положення про порядок проходження попереднього розгляду дисертаційних робіт в КУП НАНУ на здобуття ступеня вищої освіти доктора філософії, члени Вченої ради внесли свої пропозиції та рекомендували його до затвердження.
    Про роботу приймальної комісії у 2018 році доповіла відповідальний секретар Приймальної комісії Солдатська Т.І. Особлива увага була приділена питанням проведенню профорієнтаційної роботи.
rada4.jpg rada5.jpg
rada6.jpg

    Також Вченою радою було прийнято рішення про присвоєння почесного звання «Почесний доктор Київського університету права НАН України» декану юридичного факультету Батумського державного університету імені Шота Руставелі (Грузія), професору Адаму Махарадзе та завідувачу кафедри конституційного права і політичних інститутів факультету права і адміністрування Гданського університету (Польща), професору Анджею Шміту.
    Вчений секретар Михайленко О.В. наголосила, що звання «Почесного доктора Київського університету права НАН України» є найвищою почесною відзнакою університету. Почесне звання присвоюється вітчизняним та зарубіжним науковцям, діячам науки та освіти, громадським діячам за особливі заслуги перед Київським університетом права НАН України у розвитку юридичної науки та освіти, високий професійний і моральний авторитет в освітянських колах та у суспільстві.
rada7.jpg rada8.jpg

    У заключному слові ректор Бошицький Ю.Л. подякував усім за роботу та закликав до активної наукової діяльності і впровадження інноваційних технологій у освітній процес.
  
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg