Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
В КУП НАНУ відбуся студентський круглий стіл «Робота юриста – практика»
      Кафедрою підприємницького права КУП НАН України відповідно до плану науково-дослідної роботи кафедри на 2009-2010 н.р. було проведено круглий стіл студентів «Робота юриста – практика». В роботі круглого столу взяли участь заступник начальника юридичного управління Держлікінспенкції Закревський А.С.; завідувач сектору організаційно-аналітичного забезпечення роботи першого заступника Голови Антимонопольного комітету України Кузьменко М.В.; радник керівника Центру правничої кар’єри ліги студентів асоціації правників України Фурман І.А.; арбітражний керуючий, юрист Адвокатської агенції «ЮКом» Ніколаєва І.В.

       В межах круглого столу піднімалися питання за 3-ма напрямами: 1. Вимоги до юриста – випускника, які ставить навчальний заклад згідно з освітньо-кваліфікаційною характеристикою; 2. Бачення студентів, які навики та знання повинні мати випускники – майбутні юристи; 3. Вимоги роботодавця до претендента на посаду юриста (юрисконсульта).
       Найбільшу цікавість у студентів викликав 3-й блок питань, під час обговорення якого піднімалися питання про ті вимоги до претендента на посаду юриста, що містяться в засобах масової інформації, та були доведені до відома студентів фактичні критерії, реальні питання, що ставляться при співбесіді при прийомі на роботу юриста, зокрема, в тих установах, представники яких були присутні.
       За результатами роботи круглого столу учасники дійшли спільного висновку, що з метою успішного працевлаштування випускників навчального закладу викладачам варто більш активно впроваджувати інноваційні технології навчання (ділові ігри, кейс-методи тощо), підвищувати вимогливість до студентів – майбутніх випускників; при організації навчального процесу звернути увагу на необхідність поглибленого вивчення іноземної мови професійного спрямування та проведення психологічних тренінгів для забезпечення адаптації випускників до майбутньої самостійної професійної діяльності.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg