Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> В КУП НАНУ відбувся майстер-клас Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в України, пана Ерно Кешкеня
В КУП НАНУ відбувся майстер-клас Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в України, пана Ерно Кешкеня
    12 вересня 2018 року на запрошення ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького, університет відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в України, доктор філософії, пан Ерно Кешкень.
    Метою візиту пана Посла було проведення майстер-класу для студентів та професорсько-викладацького складу університету в новоствореному Центрі угорської культури та права, під час якого пан Кешкень окреслив питання Українсько-угорських відносин, а також їх перспективи та сучасний стан.
mckeshe1.jpg
mckeshe2.jpg
mckeshe4.jpg
    У своєму виступі пан Посол розповів про взаємо співпрацю між двома нашими державами, а також зазначив що українці та угорці насправді дуже близькі не тільки за своєю територією й поглядами, але й за генетикою та наголосив, що саме Угорщина першою з усіх країн світу відкрила у Києві своє посольство в 1991 році, тож уже з перших днів незалежності України Угорщина підтримувала її у прагненнях  розбудови суверенітету, намагалася наладити тісні політичні, економічні та культурні зв’язки.
mckeshe8.jpg mckeshe7.jpg mckeshe9.jpg
    Розповів про стипендіальну програму «Stipendium Hungaricum», згідно якої Україна стала однією з 50 країн, з якими Угорщина уклала подібні угоди. В рамках договору Угорщина з 2016 та до кінця 2018 року пропонує щорічно 100 стипендій для громадян України з метою продовження навчання у вищих навчальних закладах Угорщини, але зазначив те, що через відсутність знань іноземної мови переважна більшість не може навчатися за цією програмою, тож мотивував студентів КУП НАНУ до більш поглибленого вивчення англійської мови.
    Повертаючись до зовнішніх зносин пан Кешкень заявив, що хоча між нашими країнами зараз точиться полеміка навколо нещодавно прийнятого закону про освіту, але в будь-якому випадку наші країни будуть співпрацювати як і раніше.
     Наприкінці майстер-класу гість відповів на чисельні запитання  студентів та аспірантів вузу стосовно співпраці у сфері освіти та зовнішніх зносин.
    По завершенню було зроблене пам’ятне фото на згадку, яке є доброю традицією Київського університету права НАН України.

Відділ міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg