Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> В КУП НАНУ відзначили День вишиванки
В КУП НАНУ відзначили День вишиванки

ugorec.jpg

Студенти та викладачі Київського університету права НАН України разом з українцями в усьому світі святковою акцією відзначили День вишиванки  - одне з найбільш самобутніх та самодостатніх свят, присвячених розвитку української культури.

Всесвітній День виш?ванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.  По всьому світу відбуваються  флешмоби, святкові ходи, вечори та інші акції, присвячені національному одягу українців. Вишиванка є візитною карткою  України, її історія налічує багато століть,  і протягом  всього часу вона використовувалася українцями у повсякденному житті, але водночас була й оберегом, символом життя, здоров’я та  краси.

ugorec.jpg ugorec.jpg

Студенти та співробітники КУП НАНУ вважають це свято не лише зовнішнім проявом краси, але й  оприлюдненням  своєї  приналежності до українського народу, його історії, сьогодення та майбутнього, засвідченням  своєї патріотичної позиції й любові до України. Саме цьому був присвячений семінар з української культури, проведений доцентом кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін О.В. Некряч зі студентами І курсу, який пройшов в рамках університетської акції до Дня вишиванки.

В університетській акції взяли участь й студенти на чолі з викладачем кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, головою Ради молодих вчених Київського університету права НАН України Т.О.Кортуковою під час перебування  на відкритті XIIІ Всеукраїнського фестивалю науки в Інституті електрозварювання імені Є.О. Патона НАН України. 

ugorec.jpg ugorec.jpg

До акції приєднався також почесний доктор Київського університету права НАН України, народний депутат України 2-го, 3-го, 4-го, 6-го скликання, заслужений юрист України  Ю.А.Кармазін.

Майбутні юристи, які навчаються в Київському університеті права НАН України, добре розуміють – збереження українських національних символів та української культури – це збереження української нації, української держави і, зрештою,   збереження самих себе.

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg