Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
В КУП НАНУ вручено дипломи випускникам заочної форми навчання
     31 березня 2017 року відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів державного зразка випускникам навчання освітнього рівня «магістр» та спеціаліст заочної форми навчання.
     Зі словами вітання до присутніх звернувся ректор, професор Юрій Ладиславович Бошицький. Він побажав випускникам успіхів, наполегливості в усіх подальших справах їхнього професійного життя, зазначивши, що юрист здійснює духовну місію. Своїми діями, ставленням до громадян він впливає на їхній дух. Духовність у професійній діяльності юриста виступає важливим компонентом у формуванні його професійної особистості. Під час навчання в КУП НАНУ відбувалося формування духовної культури випускників поряд із опануванням галузевих предметів. Цьому розвиткові студенти можуть завдячувати безпосередній участі в десяти інтелектуальних загальноуніверситетських проектах.

     Ректор зазначив, що здобуті знання випускниками відповідають вимогам освітньо-професійної програми. Він висловив сподівання, що випускники КУП НАНУ в майбутньому – це правознавці-професіонали, які здатні приймати справедливі та гідні рішення в інтересах людини, суспільства та критично мислити. Юрій Ладиславович глибоко переконаний, що сьогоднішні випускники займуть чільне місце на ринку юридичної професії та сприятимуть забезпеченню верховенства права в Україні. Засвоєнню ґрунтовних знань випускників сприяла сучасна матеріально-технічна база, вагомий бібліотечний фонд, єдина в Україні Бібліотека-депозитарій інтелектуальної власності. Протягом навчання студенти мали нагоду брати участь у наукових конференціях не лише в КУП НАНУ, а й у вищих навчальних заклад Угорщини, Болгарії, Грузії та інших установах, організаціях міжнародного рівня.
     На урочистостях відбулося підписання угод між КУП НАНУ та державним підприємством «Документ», головним територіальним управлінням юстиції в м. Києві. Ці угоди розширюють перспективи працевлаштування випускників.

     Щирі привітання ректора створили атмосферу позитивних емоцій всіх присутніх.  До привітальних слів випускникам долучилися почесні гості урочистостей: Куценко Станіслав Ігорович, начальник Головного територіального управління юстиції в місті Києві; Гдичинський Віталій Богданович, помічник міністра юстиції України;  Мацюк Олена Володимирівна, начальник управління нормативно-правових актів правової роботи, правової освіти головного територіального управління юстиції в місті Києві; Амборський Андрій Вікторович, державний виконавець головного територіального управління юстиції в місті Києві; Швачка Володимир Анатолійович, генеральний директор державного підприємства «Документ».     
     Зі словами вдячності від випускників до присутніх звернулися: Дьоміна Катерина та Юзвак Руслан.
Прес-центр КУП НАНУ
 (інформацію підготувала: Левківська Г.П.)


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg