Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> В НАН України створено робочу групу з моніторингу законодавства України у науковій, науково-технічній та інноваційній сферах
В НАН України створено робочу групу з моніторингу законодавства України у науковій, науково-технічній та інноваційній сферах

 

КУП НАНУ включили до складу засідання робочої групи Національної академії наук України з моніторингу законодавства України у науковій, науково-технічній та інноваційній сферах.

Перше засідання відбулося 29 листопада в будівлі Національної академії наук України під головуванням головного ученого секретаря НАН України академіка Вячеслава Богданова.

ugorec.jpg ugorec.jpg

 

У засіданні взяли участь ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький, народний депутат України академік Олександр Копиленко, голова Північно-Східного наукового центру НАН України та МОН України, генеральний директор Державної наукової установи «Науково-технологічний комплекс «Інститут монокристалів» НАН України» академік Володимир Семиноженко, перший заступник головного ученого секретаря НАН України – начальник Науково-організаційного відділу Президії НАН України Олег Кубальський,  керуючий справами НАН України кандидат медичних наук Михайло Сидоренко, начальник Відділу наукових і керівних кадрів НАН України Володимир Палій, начальник Відділу науково-правового забезпечення діяльності НАН України Юрій Тертичний, директор Інституту економіко-правових досліджень НАН України Володимир Устименко, директор Центру досліджень інтелектуальної власності та трансферу технологій НАН України Юрій Капіца, заступник директора Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України наук Олександр Скрипнюк.


ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Метою створення Робочої групи  - є здійснення аналізу чинного законодавства, моніторингу законопроектів та проектів інших нормативно-правових актів в галузі наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та діяльності НАН України, а також підготовки пропозицій щодо внесення змін до нього.

 

За результатами засідання Робочої групи було прийнято рішення сконцентрувати свої зусилля на здійсненні фахового моніторингу змін в нормативно-правових актах, що регулюють діяльність в науковій та науково-технічній сферах, зокрема у тісній співпраці з академічними установами правознавчого профілю, насамперед з Київським університетом права НАН України, а також з Інститутом держави і права ім. В.М.Корецького та Інститутом економіко-правових досліджень. Важливим напрямом роботи було визначено підготовку пропозицій щодо вдосконалення нормативно-правової бази у науковій, науково-технічній та інноваційній сферах та діяльності НАН України.

Включення до Робочої групи є дуже почесним для КУП НАНУ та підкреслює авторитет університета. Наші спеціалісти зосереджуватимуть всі зусилля для підготування  конкретних пропозицій у вигляді проектів законодавчих актів із зазначених питань  у найкоротші строки.

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg