Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
В приміщенні бібліотеки КУП НАН України відбулася виставка тематичної літератури про звитяжний подвиг тричі Героя Радянського Союзу Івана Микитовича Кожедуба

       Староста навчальної групи Д-42, Мирослава Мосієвська інформувала студентство про звитяжний подвиг найкращого винищувача Великої Вітчизняної війни - Івана Микитовича Кожедуба. За показниками коефіцієнта бойової активності ім’я І.М.Кожедуба занесено до Книги рекордів Гіннесса.

       Присутні із розповіді Мирослави довідалися про те, що після смерті маршала авіації у 1991 році військове керівництво КНР запросило до Пекіна дружину І.М.Кожедуба - Вероніку Миколаївну й запропонувало перенести останки льотчика до китайської столиці. Так оцінили його заслуги давні союзники за участь у корейській війні 1950—1953 років. Удова відмовилася.

       За літні канікули представники студентського самоврядування у рамках програми «Пізнай свій край» планують відвідати с.Ображіївка Шосткинського району на Сумщині, де народився майбутній Герой.
       Молодь пам’ятає і ніколи не забуде Івана Микитовича Кожедуба, той великий подвиг, на який здатна смілива, відчайдушна людина, справжній патріот.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg