Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
В рамках проекту «Пізнай свій край студенти КУП НАН України відвідали м. Фастів
      Як гарно відкривати для себе нові місця рідного краю. Дізнаватися їх таємниці і бути причарованими їх красою. Так, в рамках проекту «Пізнай свій край студенти КУП НАН України ознайомилися з м. Фастів.
       Фастів протягом усієї своєї історії був західним форпостом, містом-супутником Києва. Історичний шлях міста тісно пов'язаний з долею "матері" міст руських". У стародавні часи саме територією нинішньої Фастівщини проходили кордони Київської землі. А ще раніше - тут межували території двох великих східнослов'янських племен - князівств древлян і полян.
       Разом з тим, Фастів має свою самобутню, неповторну історію. Вперше наше місто згадується в літописі під 1390 роком. Тоді в грамоті литовського князя Володимира Ольгердовича стверджувалось право на володіння Фастовом роду князів Рожановських. Проте, є більш ранні літописні свідчення, за якими назва поселення могла виникнути за часів київських князів Олега та Ігоря, коли будувалась київська держава й Олег" почав города ставити"...

       Героїчні сторінки в літопис Фастова вписали наші земляки в роки найжорстокіших із воєн - Великої Вітчизняної. З її кривавих доріг не повернулося додому більше 5 тисяч фастівчан. Важким було звільнення міста від німецько-фашистських окупантів. Це сталося 7 листопада 1943 року. За мужність і героїзм, проявлені в ході операції, понад 21 тисячу солдат і офіцерів радянської армії було нагороджено орденами та медалями.

       Фастів вистояв, піднявся з руїн та згарищ, з роками набирався сили і трудової наснаги. Нині це місто залізничників, де функціонують, обслуговуючи залізничне сполучення 12 підприємств і організацій Південно-Західної залізниці. Це - помітний промисловий центр, де зосереджено десятки підприємств різних галузей. Це - місто, де люди свято шанують свою історію й натхненною працею вписують в неї нові сторінки.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg