Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> В Республіці Польща вийшла з друку колективна праця науковців КУП НАНУ та Гданського університету
В Республіці Польща вийшла з друку колективна праця науковців КУП НАНУ та Гданського університету
knigapolyaku.jpg     Нещодавно в Республіці Польща вийшла з друку  колективна праця науковців КУП НАНУ та Гданського університету «Актуальні проблеми українського та польського права» за редакцією А. Шмита, Ю. Бошицького, Я. Стеліни, В. Іванова, яка присвяченай важливим аспектам правового регулювання у різних галузях права в Україні та Республіці Польща.
    Дане видання підготовлено до 100-річного ювілею Національної академії наук України у рамках програм наукової співпраці між Київським університетом права НАН України та факультетом права і адміністрування Гданського університету у продовження наукового дослідження актуальних проблем сучасних суспільних відносин в  галузі права на прикладі України та Республіки Польща. Дане  наукове видання є результатом тривалого співробітництва науковців КУП НАНУ та юридичного факультету Гданського університету, що було започатковано ще у 2010 році підписанням  меморандуму про співпрацю. Принагідно зазначити, що дане видання є вже другим, оскільки на початку 2018 року  КУП НАНУ було видано також спільну працю - колективну монографію «Актуальні проблеми сучасного конституціоналізму(па прикладі України та Республіки Польща).Такі спільні проекти  науково-педагогічних працівників Гданського університету та Київського університету права НАН України дають змогу почути один одного, йти вперед у науковому пізнанні й розв’язанні нагальних завдань. У тому вбачається нагода для консолідації зусиль учених та практиків України і Республіки Польща.
    Дане видання, як один із напрямів взаємної і плідної співпраці вищих навчальних закладів Республіки Польща й України задля розвитку юридичної науки, підвищення її ролі як організуючого фактору державотворення наших країн, буде презентовано у цьому навчальному році на комунікативних заходах безпосередньо у Гданському університеті та у Київському університету права НАН України. До цих заходів та подальшої співпраці засновники запрошують усі зацікавлені установи та науковців.

Кудерська Н.І.
Проректор по науковій роботі КУП НАНУ
доктор юридичних наук

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg