Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> В Угорщині відбулася спільна міжнародна науково-практична конференція КУП НАНУ та Дебреценського університету
В Угорщині відбулася спільна міжнародна науково-практична конференція КУП НАНУ та Дебреценського університету
    Делегація Київського університету права НАН України на чолі з ректором, професором Ю. Бошицьким відвідала прекрасне угорське місто Дебрецен, де  студенти та професорсько-викладацький склад взяли участь у спільній  ІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні питання європейської цивілістики: досвід Угорщини та України», що проходила 25-26 квітня 2018 року на базі Дебреценського університету.
adebr1.jpg
adebr3.jpg adebr4.jpg

    До складу делегації КУП НАНУ окрім ректора увійшли доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, к.ф.н. - Солдатська Т.І. та студенти КУП НАНУ Дар’я Маленко, Дар’я Третякова, Максим Гуцол, Юрій Маркус, Володимир Венцель, що на високому рівні представили КУП НАНУ, відзначившись потужними англомовними доповідями та яскравими презентаціями. Ключові теми виступів були присвячені соціально-філософському аналізу інтелектуальної власності; використанню результатів інтелектуальної власності у складі складного об’єкту в Україні, проблемам українського законодавства у сфері захисту прав інтелектуальної власності у мережі інтернет та ін.
adebr8.jpg adebr9.jpg adebr11.jpg

    У рамках конференції ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький презентував нові видання КУП НАНУ, зокрема, останню спільну україно-угорську збірку наукових праць за матеріалами VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми цивілістики (на прикладі України та Угорщини) присвячену проблемам цивільного права. Користуючись нагодою ректор КУП НАНУ, професор  Ю. Бошицький  подарував угорським колегам фотороботи з видами Киева та запросив відвідати Київський університет права НАН України у зручний час. Зі свого боку декан юридичного факультету Дебреценського університету, професор Вероніка Сікора подарувала для університетської бібліотеки  книги з унікальними ілюстраціями, присвячену знаковим сторінкам історії університету, а професор Дердь Чечі останні свої наукові праці.
  adebr15.jpg adebr16.jpg adebr17.jpg

    Водночас,  делегація КУП НАНУ мала нагоду відвідати прекрасні пам’ятки історично-архітектурної спадщини м. Дебрецен, а також  вдосталь прогулятися  містом, насолодитися прекрасними ландшафтами місцевого парку, ознайомитися з деякими специфічними традиціями та звичаями, відчути на собі гостинність угорців, зокрема, студентів та викладачів Дебреценського університету.
     Варто зазначити, що проведення відповідних заходів міжнародного рівня надає нові перспективи обміну досвідом на подальшої наукової співпраці між Україною та Угорщиною, що, своєю чергою, є необхідною умовою для успішної інтеграції нашої країни в європейський простір.

Візитівка м. Дебрецен

vdebr1.jpg
vdebr2.jpg vdebr3.jpg
vdebr4.jpg vdebr5.jpg vdebr6.jpg


 

Підписка на новини






Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg