Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП НАН України провів VI Міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених "Європейська юридична освіта і наука"
КУП НАН України провів VI Міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених "Європейська юридична освіта і наука"
     Відповідно до плану Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про організацію і проведення науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів у 2011 році» (лист від 18.01.2011 №1/9-27) Київським університетом права НАН України організована та проведена VI Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених "Європейська юридична освіта і наука".
   З
а ініціативи Союзу юристів України, Київського університету права НАН України, Закарпатського державного університету, Наукових товариств студентів та аспірантів КУП НАН України та юридичного факультету ЗакДУ, Дебреценського університету (Угорська Республіка) та Академічного товариства ім. М.Балудянського (Словацька республіка), конференція  проходила в м. Ужгород на базі Закарпатського державного університету.

     Актуальність обраної проблематики для проведення науково-практичної конференції не викладає сумнівів, оскільки в умовах подальшої розбудови України як правової та демократичної держави особливої актуальності набуває необхідність реформування вищої юридичної освіти з метою удосконалення та інтеграції до європейського освітянського простору. Безперечно, вища юридична освіта є складовою правової освіти в цілому, головним завданням якої є формування правової свідомості та культури громадян, утвердження в суспільстві принципу верховенства права. Вже шостий рік студентська молодь Київського університету права НАН України та інших вищих навчальних закладів проводять дослідження у сфері сучасного стану та проблем розвитку юридичної освіти та науки в Україні.

     З привітальним словом до учасників конференції звернулися ректор Київського університету права НАН України, професор, Заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький, Голова Союзу юристів України Валерій Олександрович Євдокимов, ректор Закарпатського державного університету, професор Федір Григорович Ващук.
 
     На адресу організаторів та учасників міжнародної науково-практичної конференції надійшли привітання, зокрема Президента Національної академії наук України, академіка Є.Б.Патона, Голови Закарпатської облдержадміністрації О.Ледиди, Надзвичайного і Повноважного Посла Угорської Республіки в Україні М.Баєр, в яких зазначається, що проведення науково-практичної конференції з даної тематики є важливим напрямком популяризації досягнень молодих вчених та засобом формування нового політико-правового мислення майбутніх юристів. Більше того, реформування вищої юридичної освіти, а саме удосконалення існуючої системи підготовки фахівців-юристів є першочерговим завданням, тому що юридична наука та освіта займає особливе місце в системі вищої освіти в цілому, оскільки глибоко пов’язана із формуванням суспільної свідомості та правосвідомості, виступає запорукою розбудови України як правової та демократичної держави. Надзвичайно важливими є утвердження в суспільстві високої правової культури, інтеграція передових досягнень європейської правової науки в українську юридичну практику, економічне, культурне та політичне життя України. Особливого значення набуває те, що рішення щодо поставлених проблем пропонуються представниками нового покоління дослідників, майбутніх фахівців у галузі правознавства.

     Учасники науково-практичної конференції представляли 9 ВНЗ різних регіонів та міст України й зарубіжжя. Участь у конференції взяли 77 молодих науковців, які представили свої доповіді та обговорили основні проблеми у різних галузях права.


     Робота конференції відбувалась у двох секціях під головуванням провідних науково-педагогічних працівників Київського університету права НАН України та Закарпатського державного університету.
Конференція проходила у формі пленарного та секційних засідань, які пройшли на високому науково-теоретичному рівні, в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням як аспірантів, так і студентської молоді.

   За результатами двох днів роботи конференції, були підведені підсумки, відзначені та нагородженні грошовими преміями за кращу наукову доповідь аспіранти та студенти, зокрема:
І місце - Мангур Р., аспірант КУП НАН України. Наукова доповідь на тему «Важливість визначення безпосереднього об’єкта давання хабара для правильної кваліфікації злочинного діяння»;
ІІ місце -     Боряк В., студент 4-го курсу Київського університету права НАН України. Наукова доповідь на тему «Майнові права в сучасній європейській цивілістичній доктрині»;
ІІІ місце - Киця О., студентка 4-го курсу Київського університету права НАН України. Наукова доповідь на тему «Формування практичних навичок у студентів-юристів».

      VІ Міжнародна науково-практична конференція «Європейська юридична освіта і наука: студентський вимір» відбулася на високому організаційному та науковому рівні. Обрана тема науково-практичної конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики. У зв’язку з актуальністю піднятих питань за результатами конференції буде опублікована збірка матеріалів тез та доповідей учасників конференції.


    За результатами VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Європейська юридична освіта і наука: студентський вимір» її учасниками підготовлені та схвалені Рекомендації.Презентація

Оргкомітет конференції
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg