Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Віце-президент НАН України – С.І. Пирожков відвідав КУП НАН України
Віце-президент НАН України – С.І. Пирожков відвідав КУП НАН України
Нещодавно КУП НАН України на запрошення ректора Юрія Бошицького відвідав віце-президент НАН України – Сергій Пирожков.
Академік НАН України Сергій Іванович Пирожков – яскрава постать української науки і державотворення, видатний учений-економіст, демограф, фахівець у галузі міжнародних відносин, організатор науки, дипломат, доктор економічних наук, професор, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Республіці Молдова (2007-2014 р.р.), Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.
Юрій Бошицький ознайомив почесного гостя з матеріально-технічною базою університету, музеєм криміналістики ім. Ганса Гросса, музеєм підробок та піратства, музеєм комп’ютерних технологій та криміналістичної техніки ім. В. М. Глушкова, кабінетом-музеєм історії українського права ім. М.П. Василенка, кабінетом-музеєм земельного та аграрного права ім. В.І. Семчика, кабінетом-музеєм міжнародного права ім. В.М. Корецького та історико-етнографічним музеєм, науковою бібліотекою, виставкою картин, центром угорської культури та права тощо.
Сергій Іванович надав високу оцінку стану навчальних аудиторій університету, що оснащені сучасними технічними засобами, які дозволяють викладачам та студентам проводити заняття із використанням дистанційних технологій, а також звернув увагу на розвинену спортивну інфраструктуру університету: тренажерну залу, футбольний, волейбольний, тенісний, бадмінтонний майданчики під відкритим небом, оскільки спорт є невід’ємною частиною розвитку гармонійної особистості.
Під час зустрічі були обговорені питання діяльності КУП НАНУ за минулий рік та перспективи університету на майбутнє, зокрема – питання щодо можливості надання гуртожитку для іноземних студентів.
Віце-президент НАН України Сергій Пирожков виявив глибоку зацікавленість в роботі університету, оскільки КУП НАН України є єдиним вищим навчальним закладом в системі Національної академії наук.
В діалозі ректора КУП НАНУ та віце-президента НАНУ піднімались питання щодо акредитації аспірантури університету, діяльності його філій в містах України. С. Пирожков висловився позитивно про активну роботу колективу Київського університету права НАН України в галузі вищої юридичної освіти та наук.
Після дружньої зустрічі ректор Юрій Бошицький презентував почесному гостю подарунки з символікою університету.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »