Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відбулась ювілейна наукова конференція з нагоди 30-річчя Інституту електронної фізики, партнера КУП НАНУ
Відбулась ювілейна наукова конференція з нагоди 30-річчя Інституту електронної фізики, партнера КУП НАНУ
З 21-23 вересня в Ужгороді стартувала кількаденна ювілейна наукова конференція з нагоди 30-річчя Інституту електронної фізики – наукової установи Національної академії наук України. Серед тем, які обговорюють – спектроскопія атомів та молекул, нелінійна оптика, лазерна фізика, фізика парних зіткнень електронів, атомів, іонів, молекул і фотонів, низькоенергетична ядерна фізика, технології отримання, оброблення та застосування макроскопічних і мезоскопічних кристалів, плівок та склоподібних матеріалів та інші.
До святкування, в рамках партнерства, де на базі Інституту електронної фізики знаходиться наш структурний  підрозділ, долучився Київський Університет Права НАН України. За дорученням ректора, керівник структурного підрозділу КУП НАНУ в м. Ужгород Бухало Мирослава Василівна подарувала картину з галереї Київського університету права НАН України, та вітальну листівку від ректора КУП НАНУ Бошицького Юрія Ладиславовича, для  керівниці Інституту електронної фізики – Гомонай Ганни Миколаївни.
Онлайн до привітань доєдналися Президент Національної Академії наук України Анатолій Загородний, голова Західного наукового центру Національної академії наук України Зіновій Назарчук.
Наголошувалося, що історія Інституту веде початок ще з 1981 року, коли було створено Ужгородське відділення Інституту ядерних досліджень АН УРСР, яке об’єднало фахівців з атомної фізики та фізичної електроніки. Його першим керівником був доктор фізико-математичних наук, професор Іван Запісочний. Згодом, науковий заклад очолив академік Національної академії наук України Отто Шпеник, іменем якого нещодавно названо одну з вулиць обласного центру Закарпаття. Упродовж останніх 5 років колектив, який має наукові здобутки світового рівня, очолює Ганна Гомонай.
Також, побажали директору інституту електронної фізики та цілому колективу міцного здоров‘я, благополуччя, миру, нових професійних досягнень!
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »