Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Відбулась науково-практична конференція на тему «Концепція правової держави у світлі Декларації про державний суверенітет і Конституції України»
      21 червня 2010 року відбулась науково-практична конференція на тему «Концепція правової держави у світлі Декларації про державний суверенітет і Конституції України». Яку організували Інститут держави і права ім. В.М. Корецького і редакція журналу Верховної Ради України «Віче» . У роботі конференції брали участь народні депутати України, керівні працівники Верховної Ради України, Верховного суду України, інших державних органів. Київський університет права НАН України виступив співорганізатором цієї конференції.
       На запрошення ректора КУП НАН України проф. Ю.Л.Бошицького, мали змогу бути присутні і студенти нашого університету, які мали нагоду слухати виступи провідних фахівців країни в сфері конституційного права та стосовно найактуальніших проблем співвідношення Декларації про державний суверенітет та конституційний процес в Україні.
       Із вступним словом до присутніх звернувся директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, академік НАН України Ю.С. Шемшученко. З вітальним словом до присутніх звернувся і віце-президент Національної академії наук України В.М. Геєць.

       Слід відзначити про важливість спогадів першого Президента України Л.М. Кравчука щодо державотворення у перші роки незалежності України. Виключність цієї розповіді - у можливості з першоджерела почути про перші покладені цеглини в українському державотворенні. Поставлені ректором, проф. Ю.Л. Бошицьким питання викликали особливу зацікавленість у присутніх, тому що проблеми молоді, моралі та виховання майбутніх правників на сучасному етапі розвитку України є найактуальнішими.

       Суддя Конституційного Суду України, к.ю.н. В.М.Кампо зосередив увагу присутніх на проблемі «Конституційні принципи правової держави та проблеми їх реалізації у практиці Конституційного Суду України».
       Цікавою була доповідь голови Рахункової палати України В.К.Симоненка про проблеми контролю в державному управлінні. Від нього надійшла прогресивна думка, про створення четвертої гілки влади, яка неодмінно потребує роздумів не тільки студентства, але й науковців.

       Саме такі заходи допомагають студентам зрозуміти значення наукової роботи для поглиблення власних знань в правовій галузі.


Студент 2 курсу
Олексій Алтухов
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg