Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відбулась презентація книги “Шкільництво: Історія верховинського села Колочава” Станіслава Аржевітіна
Відбулась презентація книги “Шкільництво: Історія верховинського села Колочава” Станіслава Аржевітіна

14 червня 2019 року представники Київського університету права НАН України відвідали презентацію книги “Шкільництво: Історія верховинського села Колочава” Станіслава Аржевітіна, дослідника, доктора економічних наук, депутата двох скликань ВРУ.

Зокрема, студенти КУП НАНУ мали нагоду помилуватись відтвореними шкільними звичаями села Колочава у різні історичні періоди. Також цікавими і повчальними були сценки із шкільного життя села Колочава. Але найбільше глядачів вразила гра на трембіті та інших музичних інструментах.

ugorec.jpg

Приємним доповненням заходу стала передача Станіславом Аржевітіним декількох примірників видання для бібліотеки КУП НАНУ, на яких автор особисто поставив підпис.

Книга є черговим томом із серії, присвяченої історії верховинського села Колочави. Вона базується на матеріалах Державного архіву Закарпатської області, спогадах директорів та педагогів колочавських шкіл. У виданні, об’ємом у 1328 сторінок, використано також багатющий фотоматеріал із шкільного життя. За масштабами проведення архівно-пошукової роботи ця книга є безпрецидентним проектом.

ugorec.jpg ugorec.jpg

Протягом усього заходу відчувалось, що написання книги та її презентація атором є проявом величезного патріотизму та любові до рідних куточків України. Саме виховання таких якостей у своїх студентів є однією із пріорітетних цілей діяльності КУП НАНУ.

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg