Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Відбулась урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти Київського університету права НАН України
      01 вересня 2010 року в Київському університеті права НАН України відбулась урочиста подія – святкова церемонія посвяти першокурсників у студенти Київського університету права НАН України. Традиційно церемонія відбулась в центрі ділового, громадсько-політичного та культурного життя України «Українському домі». Більш ніж для 250 дівчат та юнаків, які пройшли серйозні випробування під час вступної компанії, ця урочистість стала однією з найважливіших подій у житті, адже вони стали студентами Київського університету права НАН України, прекрасної студентської родини!


       На свято до майбутніх юристів завітали представники провідних наукових установ, органів державної влади та духовенства з якими університет тісно співпрацює.
Зустріч поважних гостей

       Із словами щирих вітань і добрих побажань, з першим кроком на шляху до вищої освіти привітав Ректор університету, професор, Заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький. Звертаючись до студентів з промовою Юрій Ладиславович Бошицький зазначив, що Київський університет права прагне готувати успішних фахівців правників для нашої країні. Сьогодні ви на старті, у вас у всіх однакові необмежені можливості, однак ви маєте і однакові обов’язки. Перш за все це гідне навчання.. Пам’ятайте вічну мудрість, що з усіх скарбів найдорожчий це знання, його не можна ні вкрасти, ні загубити, ні знищити. З перших хвилин навчання запам’ятайте, що право - це мистецтво добра і справедливості. Вивчайте це мистецтво щиро, наполегливо впроваджуйте його в життя і доля сприятиме Вам. Пам’ятайте і те що наша Батьківщина починається з кожного із нас, від поваги до своїх батьків, до своїх вчителів, до друзів та колег, від гармонії в сімї до гармонії в суспільстві де повинні панувати гуманізм, закон та справедливість. Навчайтеся так , щоб батьки і викладачі пишалися вами як студентами. Бажаю Вам, щоб скрізь і завжди відчували гордість за те, що Ви студенти Київського університету права НАН України. Будьте патріотами України і гідними послідовниками тих, хто уславив своїми досягненнями наш Університет і Українську державу!
Виступ ректора КУП НАН України

       Багато теплих слів і побажань було висловлено шановними гостями урочистої церемонії. З привітаннями та побажаннями гарного початку навчання і подальшого ґрунтовного опанування знаннями, а також незабутньо щасливих і неповторних студентських років молодь привітали: почесний ректор КУП НАН України, директор Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України, академік НАН України Шемшученко Юрій Сергійович; Міністр юстиції України Лавринович Олександр Володимирович; Народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань правосуддя Кармазін Юрій Анатолійович; Радник-посланник Посольства Росії в Україні Україні Лоскутов Всеволод Владимирович; Атташе посольства Російської федерації в Україні Курбет Крістіна Анатоліївна; Голова Державної інспекції навчальних закладів Міністерства освіти і науки України Бурлаков Олександр Миколайович; Голова Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, Ректор Європейського університету, професор Тимошенко Іван Іванович; Радник Президента України, Президент Національного олімпійського комітету України, Герой України, Член Міжнародного олімпійського комітету Бубка Сергій Назарович; Президент юридичної фірми «Салком», доктор юридичних наук, професор, Кубко Євген Борисович; Президент Товариства „Україна - Болгарія", Член Національної Спілки журналістів України, професор Сєдих Юрій Іванович; Голова парафіяльної ради майбутнього університетського храму, кандидат богословських наук Отець Олександр; Виконавчий директор роздрібного бізнесу банку "Хрещатик" Нестеровська Марина Леонідівна; Голова Національної комісії з питань суспільної моралі, доктор юридичних наук, професор Костицький Василь Васильович; Президент Міжнародного благодійного фонду «Меценати Батьківщини» Луговський Олег Іванович; заступник Союзу юристів України, Заслужений юрист України Матьора Микола Іванович.
Привітання гостей

       Святкову атмосферу заходу підтримували концертна програма підготовлена Культурно-розважальним центром Київського університету права НАН України. Чудовим подарунком для всіх присутніх стали виступи колективу спортивно-бального танцю «KUL Dance», студентів: Плавинської Марти, Бандури Олексія, Жиленкової Ірини, Федотова Владислава. Великою приємністю став виступ викладача кафедри іноземних мов університету Шпаченко Валерії Павлівни, яка виконала арію Лауретти з оперети Пучині. Насичену святкову програму продовжували виступи найкращих вокалістів університету. Так, усіх присутніх своїми чудовими піснями радували лауреати багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів, керівник студії вокалу університету Яна Батир, Карлаш Микола, магістр права, учасниця гурту «Купава» Біржакова Євгенія. Подарунком для всіх присутніх став виступ першокурсниці Дімітрової Юлії.

       Кульмінацією заходу стало урочисте виголошення першокурсниками «Клятви студента», які запевнили, що будуть гідно нести звання Студента Київського університету права НАН України і докладуть всіх зусиль, щоб стати висококваліфікованими фахівцями. Вручення символічного студентського квитка стало запорукою майбутнього успіху студентів.

Вручення студентських квитків першому курсу КУП НАНУ

Відеорепортаж каналу Культура
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg