Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з головою Дрогобицької міської ради
Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з головою Дрогобицької міської ради
Нещодавно ректор КУП НАН України Юрій Бошицький під час робочої поїздки до Дрогобича на запрошення голови міста – Тараса Кучми відвідав Дрогобицьку міську раду.
Мета зустрічі – це налагодження контактів з Дрогобицькою ОТГ задля партнерської взаємовигідної співпраці в сфері юридичної освіти та профорієнтаційної роботи та обговорили питання відкриття філії КУП НАНУ в цьому місті.
Під час переговорів з головою Дрогобицької міської ради ректор окреслив основні вектори діяльності Київського університету права НАН України та відзначив важливу роль закладу в формуванні гуманітарного і соціального капіталу регіону, адже його науково-педагогічний колектив та студентство завжди були і є діяльною частиною громади, організаторами та активними учасниками ініціатив і проєктів, спрямованих на розвиток міста та області. Обговорювались конкретні ініціативи щодо співпраці в освітній, науковій та інших напрямках діяльності.
Тарас Кучма показав будинок, який планується надати КУП НАНУ для освітньої діяльності, пообіцяв всебічну підтримку реалізації завдань, спрямованих на досягнення спільної мети – перетворити освіту Дрогобича на інноваційне середовище, де одну з ключових ролей виконуватиме КУП НАНУ.
Ректор презентував Тарасу Кучмі рекламну продукцію університету та наукові видання. Зустріч, яка пройшла в надзвичайно теплій невимушеній обстановці, дає сподівання на взаємовигідну співпрацю в майбутньому.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »