Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з ректором Бакинського державного університету
Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з ректором Бакинського державного університету

  28 жовтня під візиту для участі в роботі міжнародного семінару по авторському праву та колективному управлінню правами на запрошення Голови Агенції Інтелектуальної Власності Республіки Азербайджан пана Камрана Іманова, ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький зустрівся з ректором Бакинського державного університету Ельчинем Бабаєвим.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

  Під час зустрічі сторони ознайомились із діяльністю КУП НАНУ та Бакинського державного університету і обговорили актуальні питання в області науково-дослідної, освітньої, методичної і культурної діяльності.

  Одним з практичних кроків такої взаємодії сторони визнали двостороннє співробітництво у напрямку організації науково-практичних конференцій, круглих столів в сфері інтелектуальної власності та організації взаємних візитів представників професорсько-викладацького складу обох вишів для проходження підвищення фахової кваліфікації.

  Сторони обговорили необхідність підготовки та підписання Меморандуму про співпрацю та обмінялись фаховою літературою!

  Ректор КУП НАНУ мав можливість ознайомитися з роботою БДУ та налагодити контакти з новими партнерами.

Візитівка Бакинського державного університету

ugorec.jpg ugorec.jpg

  Бакинський державний університет - установа вищої професійної освіти Азербайджану. Університет входить до складу European University Association (EUA). В університеті щорічно здобувають освіту 22 500 студентів. Кількість викладачів - 1300, з них 250 - доктори наук, професори і 750 кандидатів наук.

  Університет розташовується в 4 корпусах, в складі якого є бібліотека і спортивний майданчик. В університеті також працює видавництво для наукових праць і газета "Бакинський Університет".

Прес-центр КУП НАНУ.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg