Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з заступником голови Закарпатської ОДА
Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з заступником голови Закарпатської ОДА
17 березня 2021 року з метою удосконалення регіональної політики Київського університету права НАН України, популяризації юридичної освіти та профорієнтаційної роботи відбулась робоча зустріч ректора КУП НАН України Юрія Бошицького з заступником голови Закарпатської ОДА Іштваном Петрушкою.
У її рамках було обговорено можливі напрями співпраці. Зокрема, це шляхи взаємодї у модернізації правничої освіти у регіоні, підвищення правової інформованості населення щодо захисту персональних даних та ряд інших питань.
Зі свого боку Іштван Петрушка запропонував КУП НАНУ у кожному районі області взяти шефство над однією зі шкіл, де викладачі КУП НАНУ могли б систематично проводити авторські навчальні курси з основ правознавства для старшокласників. Це сприяло б абітурієнтам краще підготуватися до ЗНО та обрати бажаний навчальний заклад для вступу у 2021 р.
Враховуючи, що КУП НАНУ активізує надання освітніх послуг з правознавства для працівників органів влади дистанційно – ректор КУП НАНУ запропонував розширити дану діяльність і для потреб Закарпатської області. Також ректор передав для бібліотек, зацікавлених установ та закарпатських шкіл престижне видання  комплекти юридичної енциклопедї та видання Київського університету права НАН України.
В ході ділових переговорів Ю. Бошицький представив і нового керівника Міжнародного центру правових та економіко-соціальних проблем країн центрально-східної Європи КУП НАН України в Ужгороді  Мирославу Піпаш!
Важливо зазначити, що заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка проявив щиру зацікавленість у співпраці, глибоку компетентність у своїй справі, креативність мислення та діловий підхід щодо розв’язання кола питань, які становлять спільний фаховий інтерес!
`Зустріч пройшла конструктивно і зацікавлено! І є надія, що присутність КУП НАНУ в Закарпатті знову буде корисною для регіону!
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »