Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ з колективом юридичного факультету Бакинського державного університету.
Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ з колективом юридичного факультету Бакинського державного університету.

  31 жовтня під час візиту в м. Баку  для участі в роботі міжнародного семінару по авторському праву та колективному управлінню правами на запрошення Голови Агенції Інтелектуальної Власності Республіки Азербайджан ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький зустрівся з колективом юридичного факультету  Бакинського державного університету та його деканом професором Аміром Алієвим.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

  Під час зустрічі були обговорені питання перспектив майбутньої співпраці між КУП НАНУ та юридичним факультетом БДУ. Зокрема, це проведення круглих столів, дослідження проблематики права інтелектуальної власності, спортивного права, медичного права, енергетичного права та права міжнародної безпеки. Враховуючи той факт, що Азейбарджанська республіка є морською державою, так само як і Україна, то цілком доцільним є спільний інтерес до дослідження проблем  морського права також.

  Професор Алієв  ознайомив ректора з основними напрямами юридичного факультету, представив провідних викладачів, розповів про креативні дисципліни  нещодавно створеної кафедри інтелектуальної власності.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

  Домовились також і про проведення взаємних стажувань викладачів, взаємні публікації в своїх фахових журналах. А також обмінялися фаховою науковою літературою, яка була опублікована  на протязі останніх двох років.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

  Сторони обговорили також і можливість підготовки студентів КУП НАНУ та БДУ по програмі подвійного диплому, рецензуванням наукових праць та проведенням взаємних майстер-класів. Ю.Бошицький КУП НАНУ  зі свого боку ознайомив колектив юридичного факультету БДУ з освітньою, науковою, організаційною та міжнародною діяльністю КУП НАНУ.

Прес-служба КУП НАНУ

 

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg