Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Бошицького з Митрополитом Київським та всієї України Володимиром
      Ректор КУП НАНУ Ю.Бошицький зустрівся 20 травня 2010 р. з Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Київським та всієї України Володимиром.
       Головною метою візиту стало запрошення Владики Володимира до Київського університету права НАН України на другий день свята Святої Трійці, в день памяті Святих Рівноапостольних Кирила та Мефодія для освяти наріжного каменю під будівництво університетського храму на честь преподобного Нестора Літописця.

      Також ректор КУП НАНУ обговорив з Блаженнішим Владикою можливість спільного видання малої енциклопедії канонічного права, в циклі видавничої програми університету щодо підготовки довідникових та енциклопедичних видань, для студентської молоді.
       На зустрічі також були присутні Преосвященіший Олександр, Єпископ Переяслав-Хмельницький, Вікарій Київської Митрополії, Секретар Предстоятеля УПЦ та кандидат богословських наук, отець Олександр (Іценко) - Голова Парафіяльної Ради університетського храму.
       Владика Володимир подарував студентам КУП НАНУ унікальне видання - Літопис Української Православної Церкви в 2-х томах.
       Освячення Владикою Володимиром наріжного каменя під будівництво університетського храму на честь преподобного Нестора Літописця відбудеться 25 травня 2010 року.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg