Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з Надзвичайним і Повноважним Послом України Мармазовим В.Є.
    12 грудня 2017 року у Київському університеті права НАН України відбулася зустріч ректора Юрія Бошицького з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Південній Кореї, Заслуженим юристом України Василем Мармазовим з нагоди Всеукраїнського тижня права та Всесвітнього дня прав людини.
    Під час зустрічі з Василем Мармазовим було розглянуто питання щодо важливості захисту прав людини, ставлячи за мету допомогу пошуку студентською юридичною спільнотою дієвих форм захисту прав і свобод людини в сучасному світі.
    Також, у ході спілкування були підняті питання розширення міжнародних зв’язків, забезпечення обміну інформацією та напрацюваннями у сфері юриспруденції. Особливу увагу було приділено налагодженню звязків з вузами Південної Кореї.
     Всеукраїнський тиждень права та Всесвітній день прав людини в КУП НАНУ був відзначений цілою низкою цікавих заходів, серед яких - книжкова виставка-презентація, у бібліотеці КУП НАНУ присвячена Всеукраїнському Тижню права, яка ознайомила студентів з важливістю захисту прав людини. Студенти з великою зацікавленістю ознайомились з книжковими виданнями з прав людини, як вітчизняних авторів, так і видань Організації Об’єднаних Націй на українській та англійській мовах.
marm1s.jpg
marm2s.jpg
marm3s.jpg
     Надзвичайно доречним та корисним для студентської спільноти став також  дар Надзвичайного і Повноважного Посла України, заслуженого  юриста України Василя  Мармазова, який подарував Науковій бібліотеці КУП НАНУ близько 50 примірників книг:
    Дарування книг з особистих зібрань відомих науковців і визначних  діячів України та зарубіжжя вже стало доброю традицією Київського університету права. Видання, подаровані В.Мармазовим, будуть активно використані у навчальному процесі, адже студенти КУП НАНУ поглиблено вивчають правові аспекти діяльності Ради Європи, Конвенцію про захист прав людини і основних свобод, порядок роботи та практику Європейського суду з прав людини.  Наявність книг, автором яких є В. Мармазов,  в бібліотеці університету, збільшить для студентів можливості вивчити більше літературних джерел, розширити  світогляд молодих людей та допоможе їм вільно опанувати засади європейського права.
    Бібліотека Київського університету права НАН України висловлює щиру подяку Василю Євгеновичу за подаровані книги. Ми сподіваємось, що всі заходи, що проводить університет, сприятимуть  формуванню у студентської молоді - майбутніх правозахисників   життєвої філософії непорушності прав людини та утвердження верховенства права.
                                                                                    
                                                                                                              Прес – центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg