Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з почесним членом Парламентської асамблеї Ради Європи Анатолієм Раханським
     25 травня 2017 року в Київському університеті права відбулася зустріч ректора Юрія Бошицького з Анатолієм Раханським, членом Постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській асамблеї Ради Європи, членом - кореспондентом Міжнародної Академії інформаціології при ООН, Почесним членом ПАРЄ. Під головуванням А. Раханського пройшли засідання комітетів ПАРЄ з питань науки і технологій, а також культури, науки та освіти, в тому числі виїзні – в Україні, Франції, Польщі, Бельгії та Вірменії.
     А. Раханський є автором інформаційно-документального збірника «На шляху до миру», в якому розповідається про співпрацю України з ООН та ПАРЄ, співавтором ряду книг чорнобильської проблематики.

     В ході зустрічі з ректором було розглянуто питання стосовно проведення «Регіонального семінару про політику у сфері інтелектуальної власності для університетів і науково дослідницьких інститутів», який буде проведено в Республіці Азербайджан на початку червня 2017 року.
     Зустріч пройшла у діловій та дружній обстановці, ректор ознайомив гостя з основними напрямками роботи університету в міжнародній сфері, сторони обмінялися ідеями та домовилися про проведення паном А.Раханським майстер-класу в КУП НАН України.
Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg