Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відбулася зустріч та переговори ректора КУП НАНУ стосовно питань профорієнтації з адміністрацією Великоберезнянського району Закарпатської області
Відбулася зустріч та переговори ректора КУП НАНУ стосовно питань профорієнтації з адміністрацією Великоберезнянського району Закарпатської області
1
   Нещодавно відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України Юрія Бошицького з головою Великоберезнянської районної ради Ярославом Шукалем, головою Великоберезнянської районної державної адміністрації Ігорем Шніцерем та керівниками району в сфері освіти Закарпатської області.
   В рамках співпраці між установами, Ю. Бошицький запропонував можливість дистанційного навчання та отримання другої вищої освіти для працівників Великоберезнянської ради. Також можливість для викладачів та учнів навчальних закладів брати участь у відкритих лекціях, майстер-класах провідних вітчизняних та іноземних фахівців в галузі права, участь у наукових конкурсах КУП НАНУ для абітурієнтів, обмін інформацією про науково-дослідні та освітні проекти в сфері права, які проводяться в Україні та за її межами.
   Зі свого боку, представники Великоберезнянського району проявили зацікавленість до налагодження контактів з КУП НАНУ і домовились про проведення спільного круглого столу з питань інтелектуальної власності.
   На завершення, ректор КУП НАНУ передав для бібліотеки смт. Великий Березний фундаментальні енциклопедичні видання «Юридична енциклопедія» в VI – ти томах.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg