Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відбулися переговори ректора КУП НАН України з освітянами Аджарії (Грузія)
Відбулися переговори ректора КУП НАН України з освітянами Аджарії (Грузія)
    Під час робочої поїздки до Батумського державного університету імені Шота Руставелі ректор КУП НАН України, професор Юрій Бошицький мав нагоду зустрітися з Міністром освіти, культури і спорту Автономної Республіки Аджарія Інгою Шаміліашвілі та ректором Батумського державного університету імені Шота Руставелі Мерабом Халваши, а також іншими представниками сфери юридичної освіти Аджарії. На зустрічі також був присутній декан юридичного факультету, доктор права-професор Адам Махарадзе.
gruziya1.jpg
gruziya2.jpg
    Під час зустрічі обговорювались можливості розширення співпраці між КУП НАН України та грузинськими  науковими колами у сфері освіти та науки,  організацію та участі у спільних проектах.
    Багаторічна співпраця Київського університету права НАН України з Батумським державним університетом імені Шота Руставелі дала можливість нашому університету  виступити співорганізатором  у Шостій Міжнародній літній школі «Право Європейського Союзу та європейська інтеграція Південного Кавказу», яка проходитиме на базі. Тому  студенти та викладачі КУП НАНУ братимуть  участь у різних тренінгах та матимуть можливість прослухати лекції відомих професорів з Австрії, Литви, Туреччини, Казахстану та України з сучасних проблем міжнародного права.
    Обговорювалася також питання організації та проведення  на базі нашого відокремленого структурного підрозділу – Рівненського інституту у м. Рівному - Міжнародну зимову школу з міжнародного  права лютому 2019 року спільно з Батумським державним університетом імені Шота Руставелі та Гданським державним університетом. Також були визначені інші ланки співпраці, важливі для наших студентів та викладачів.
    Під час зустрічі було презентовано монографію «Актуальні проблеми міжнародного права (на прикладі України та Грузії)» , яка є єдиним на теренах Грузії та України  монографічним виданням – спільною  працею українських та грузинських науковців в сфері права та міжнародного права.
    Дана наукова праця – це результат послідовного  дослідження різних питань міжнародного права та узагальнення практичного досвіду в цій сфері на рівні академічних установ обох держав. Окреслені актуальні проблеми міжнародного права в Україні, розглянуто правову систему України й міжнародне право, досліджено актуальні проблеми міжнародного права в Грузії.
    Видання є результатом багаторічної наукової співпраці між Київським університетом права НАН України та Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі.
    Також слід підкреслити, що дана праця підготовлена до 100-річного ювілею Національної академії наук України.
    Ректор КУП НАН України запросив Міністра освіти, культури і спорту Автономної Республіки Аджарія Інгу Шаміліашвілі та ректора БДУ імені Шота Руставелі Мераба Халваши відвідати КУП НАН України в листопаді цього року для ознайомлення з діяльністю та надбанням нашого вишу та провести цикл майстер-класів для наших студентів та викладачів.

Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg