Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відбулося підсумкове засідання ректорату Київського університету права НАН України
Відбулося підсумкове засідання ректорату Київського університету права НАН України

Предметом уваги ректорату від 21 червня 2019 року були питання про підготовку та організацію вручення дипломів в Рівненському інституті Київського університету права НАН України та Київському університеті права НАН України (доповідачі: ректор Київського університету права НАН України, професор Ю.Л. Бошицький, декан юридичного факультету Київського університету права НАН України, к.ю.н. Т.Ю. Тарасевич), про результати атестації науково педагогічних працівників кафедр та про продовження контрактів з працівниками Київського університету права НАН України (доповідач – декан юридичного факультету КУП НАНУ Т.Ю.Тарасевич).

ugorec.jpg ugorec.jpg

 

На засіданні ректорату Київського університету права у режимі фото-презентації  було заслухано доповідь-звіт  про візит ректора КУП НАН України до Віденського університету економіки та бізнесу та перспективи відповідного співробітництва з зазначеним закладом вищої освіти.

В межах питання про презентацію колективної монографії Київського університету права НАН України «Державно-правове регулювання суспільних відносин в умовах нових глобалізаційних викликів» (доповідач – проректор з наукової роботи,  д.ю.н., професор Н.І. Кудерська) ректорат розглянув стан підготовки Київського університету права НАН України до відповідного запланованого заходу.

Також на засіданні ректорату КУП НАНУ декан юридичного факультету Київського університету права НАН України, к.ю.н. Т.Ю. Тарасевич доповіла про роботу приймальної комісії Київського університету права НАН України. В межах обговорення даного питання ректорат приділив увагу відповідному інформаційному наповненню сайту Київського університету права НАН України, а також торкнувся питань створення асоціації випускників Київського університету права НАН України та можливого проведення профорієнтаційної роботи серед військових частин.

  Гринько С.В. - Вчений секретар КУП НАНУ

 

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg