Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Відбулося урочисте підсумкове засідання Вченої ради КУП НАНУ та нагородження кращих працівників вузу
      Невпинно плине час, змінюємося ми, набуваючи з кожним роком життєвого досвіду, змінюється та розвивається наш університет – Київський університет права НАН України.
      Завершуючи 2009 рік хочеться нагадати, що рік, який закінчується, був дуже насичений напруженою працею, різноманітними подіями, в яких кожний член колективу зробив свій особистий вклад в загальну справу, щоб примножити досягнення в підготовці майбутніх спеціалістів, розширити та укріпити ділові стосунки з колегами вітчизняних та зарубіжних навчальних закладів.
        Колектив КУП НАНУ усіляко підтримував позитивний імідж університету, про що свідчать високі нагороди багатьох наших викладачів та співробіників, а також ректора університету Ю. Бошицького, який отримав багато відзнак, грамот та подяк.

       В останні дні грудня в КУП НАНУ відбулась заключна в цьому році Вчена рада, на якій були підведені підсумки роботи університету за 2009 рік. За ініціативи ректора Ю.Бошицького, з цього року в університеті була започаткована традиція нагородження 5-ти найкращих працівників університету за підсумками їх роботи та значними досягненнями у розбудові КУП НАНУ.
        Цьогорічну іменну нагороду у вигляді годинника статуї Феміди отримали:
«За вагомий особистий внесок у розбудову КУП НАН України»:
Володимир Олександрович Бойко - Проректор з адміністративно-господарської роботи;


Світлана Іванівна Юшина - Завідувач кафедри підприємницького права, Голова Ради трудового колективу;Анатолій Степанович Мацко - Завідувач відділення міжнародного права ;Ольга Ігорівна Харченко - Директор центру інформаційних технологій;Ірина Олександрівна Голубенко - методист університету.


Вітаємо усіх переможців з високим визнанням КУП НАН України.

Бажаємо подальших успіхів та процвітання!
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg