Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відбулося засідання Вченої ради Київського університету права НАН України
Відбулося засідання Вченої ради Київського університету права НАН України

31 травня 2019 року відбулося засідання Вченої ради Київського університету права НАН України.

Голова Вченої ради, ректор Київського університету права професор Бошицький відкрив засідання Вченої ради, зазначивши про наявність кворуму відповідно до списку присутніх. Ректор Ю.Л. Бошицький поінформував членів Вченої ради про заходи та події, що відбулися у період між засіданнями Вченої ради, виступивши з відповідною розлогою доповіддю.

Після відкриття засідання Вчена рада перейшла до розгляду порядку денного.

В межах зазначеного питання Вченою радою Київського університету права НАН України, за наслідками відповідної доповіді к.ю.н., доцента кафедри цивільно- та кримінально-правових дисциплін, декана юридичного факультету КУП НАН України Т.Ю. Тарасевич, було затверджено Положення про атестацію науково-педагогічних працівників, форму звіту науково-педагогічного працівника.Порядок денний засідання передбачав, серед іншого, розгляд питань про зміни до складу Вченої ради Київського університету права Національної академії наук України, про проведення атестації науково-педагогічних працівників Київського  університету права НАН України.

ugorec.jpg ugorec.jpg

Вчена рада також заслухала доповідь декана юридичного факультету Т.Ю. Тарасевич щодо питання про стан роботи кафедри міжнародного права та порівняльного праврознавства у 2018/2019 н.р.Серед питань винесених на розгляд Вченої ради були питання про презентацію планової монографії «Державно-правове регулювання суспільних відносин в умовах нових глобалізацій них викликів: вітчизняні та міжнародні реалії» (доповідач – проректор з наукової роботи КУП НАН України Н.І. Кудерська), про стан роботи кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін у 2018/2019 н.р. (доповідач – завідувач кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін к.ю.н., доц. Коверзнєва Г.П.), про стан роботи кафедри іноземних мов у 2018/2019 н.р. (доповідач – завідувач кафедри іноземних мов, к.ф.н., Ожоган А.В.).

Предметом розгляду на засіданні Вченої ради від 31 травя 2019 року були також питання затвердження та уточнення тем дисертаційних досліджень (доповідач – завідувач відділу аспірантури к.ю.н, доц. кафедри цивільно- та кримінально-правових дисциплін Перелигіна Р.В.) та про Часопис Київського університету права (доповідач - завідувач редакційно-видавничого відділу Т.В. Ходаківська).

ugorec.jpg
Підготував вчений секретар КУП НАН України Гринько С.В.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg