Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Відбувся День слов'янської писемності і культури
     Відбувся День слов'я́нської писе́мності і культу́ри встановлений в Україні Указом Президента України «Про День слов'янської писемності і культури» від 17 вересня 2004 р. № 1096/2004. Відзначається щорічно 24 травня в день вшанування пам'яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія.

     Основою існування будь - якого народу є культура та писемність. Цього дня в усіх слов’янських країнах вшановують пам’ять святих Кирила і Мефодія, а також День слов’янської писемності та культури. Їх імена стали відомими на весь світ, як імена людей, що шанують, плекають та славлять рідну землю, примножуючи її літературну та духовну спадщину. На сьогодні близько 252 мільйонів людей в Євразії послуговуються кирилицею як національним алфавітом. 1 січня 2007 року, після приєднання Болгарії до Європейського Союзу, кирилиця стала 3-м офіційним алфавітом ЄС, після латини і грецького письма.
     На запрошення Надзвичайного і Повноважного посла Республіки Болгарія в Україні пана Красіміра Мінчева ректор КУП НАН України Юрій Бошицький був запрошений на святкування пам’ятної дати День Болгарського просвітництва, культури і слов’янської писемності.

     Розпочались святкові заходи покладанням квітів до пам'ятника Кирила й Мефодія, що знаходиться на території Києво-Печерської лаври. Разом з представниками дипломатичного корпусу Республіки Болгарія в Україні ректор КУП НАНУ поклав квіти до підніжжя пам'ятника.
Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg