Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Відбувся майстер-клас професора Віктора Дьоннінгхауза (Німеччина)
     14 жовтня 2013 року в КУП НАНУ відбувся майстер-клас «Незалежність з дозволу ЦК. До питання формування поглядів Леніна і Сталіна з національного питання і державного будівництва. Національне питання в країні після революційних потрясінь початку XX століття» професора Віктора Дьоннінгхауза (Німеччина).
     Майстер-клас відкрив декан юридичного факультету, заслужений юрист України, професор Микола Короленко, який звернув увагу присутніх на важливість для майбутніх юристів історичного аналізу аспектів національного питання в контексті сучасного реформування правової системи України.

     Цю думку продовжив у своєму виступі  директор Інституту всесвітньої історії НАНУ, доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Андрій Кудряченко. Крім того, він розповів присутнім про почесного гостя та напрямки його наукового пошуку.
     Під час майстер-класу професор Віктор Дьоннінгхауз надав детальний аналіз ідеологічного та правових аспектів діяльності партії більшовиків, а також розкрив змістовну складову перебігу подій, пов’язаних із формуванням СРСР.

     Тематика майстер-класу викликала жваву дискусію серед присутніх та велику кількість запитань до почесного гостя.
     Студенти та співробітники КУП НАНУ дякують професорові Юрію Бошицькому ректорові університету за отриману можливість спілкування із професором Віктором Дьоннінгхаузом.

 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »