Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відбувся захист наукових робіт студенті та аспірантів КУП НАНУ в Будапешті.
Відбувся захист наукових робіт студенті та аспірантів КУП НАНУ в Будапешті.

17 вересня 2019 року в офісі Президента Національного департаменту по захисту даних і свободи інформації, почесного доктора КУП НАНУ  Аттіли Петерфалві  в м. Будапешт(Угорщина) відбувся другий тур Міжнародного конкурсу наукових робіт, присвяченого питанням захисту персональних даних, для участі у якому було відібрано найкращі дослідження. Ця подія відбулася в рамках угоди про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Національним департаментом по захисту даних і свободи інформації Угорщини. Конкурс, що проводиться з ініціативи ректора КУП НАНУ Юрія  Бошицького та  Аттіли Петерфалві є вагомим внеском у зміцнення євроінтеграційної співпраці в царині вітчизняної юридичної науки.

  

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

 

Цього року тематика наукових робіт була присвячена питанням, пов’язаним із новелами Загального регламенту про захист персональних даних. Доповіді студентів, магістрів, аспірантів та співробітників КУП були представлені англійською мовою. Роботи доповідачів були присвячені таким проблемам: «Право на захист персональних даних в системі поколінь прав людини» (Софіюк Т.); «Право на захист персональних даних і право на інформацію: пошук співвідношення» (Яковлєв В.); «Право на інформацію у ХХІ столітті: актуальні дискусії» (Ромін А.); «Право на захист персональних даних» (Волкова А.); «Новели загального регламенту про захист персональних даних. Право бути забутим» (Крючкова Анна-Марія); «Деякі аспекти відповіді загального регламенту про захист персональних даних на загрози для особистих даних» (Бордюг Т.).
 
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Результатами Міжнародного конкурсу з питань захисту персональних даних, який відбувся у місті Будапешт, є не тільки удосконалення теоретичних та практичних навичок студентів КУП НАНУ, а й підтримка українсько-угорської співпраці у царині освіти та культури, сприяння добросусідським відносинам між нашими країнами.

ugorec.jpg ugorec.jpg


                                                                                                                          Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg