Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відеопривітання студентів першого курсу з нагоди 25-річчя Київського університету права НАН України
Відеопривітання студентів першого курсу з нагоди 25-річчя Київського університету права НАН України
1
Складна епідемічна ситуація в Києві через поширення Covid-19 вплинула цьогоріч на святкування 25-річчя Київського університету права НАН України. Майже всі святкові заходи довелося провести в онлайн режимі аби не наражати співробітників та студентів університету на небезпеку. 
Дуже сумно і прикро, що більшість студентів, які зараз навчаються дистанційно не змогли відсвяткувати ювійлей КУП НАН України в стінах університету. 
Було дуже приємно, коли на адресу Київського університету права НАН України надійшли відеопривітання студентів першого курсу з нагоди 25-річчя університету. Їхні вітання донеслись до рідного вузу з усіх куточків України. 
У своїх відеороликах студенти висловили подяку всьому професорсько-викладацькому складу, побажали всім міцного здоровя, успіхів та наснаги в їхній нелегкій праці. А Київському університету права НАН України нових звершень та процвітання. 
Київський університет права НАН України в особі ректора, професора Юрія Бошицького та ради трудового колективу висловлють щиру подяку за такі креативні вітання і сподівання найближчим часом бачити своїх студентів у стінах університету.
ДЯКУЄМО ВАМ, ДОРОГІ СТУДЕНТИ!!

Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg