Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відкриття 38-ї виставки художніх полотен у РІ КУП НАНУ
Відкриття 38-ї виставки художніх полотен у РІ КУП НАНУ
      В рамках урочистостей з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти в холі Рівненського інституту Київського університету права відбулась презентація творчих робіт студентів Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка. Під керівництвом старшого викладача кафедри методики викладання мистецьких дисциплін Дмитра Синенького учні продемонстрували використання різних технік: олійний живопис, баті, графічну техніку та ін.
imgp6742.jpg imgp6746.jpg
imgp6754.jpg

      Відкриваючи виставку, ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Ладиславович Бошицький зауважив, що питання естетичного виховання засобами мистецтва є актуальним в час інформаційних технологій, адже формуючи естетичні якості студента, ми виховуємо людину творчу, активність якої проявиться як у професійній  сфері, так і у сфері дозвілля. Саме тому в рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді» в РІ КУП систематично експонуються твори мистецтва українських художників, скульпторів , ковалів.
      Цього разу виставий хол наповнився яскравим різнобарв’ям кольорів , особливим настроєм юнацького максималізму, подихом свіжості і молодості. Разом з тим, за словами гостей, присутніх на заході, відчувається неабиякий професіоналізм, композиційна та колористична завершеність полотен, а також індивідуальність і творчий почерк кожного з авторів.
       Винести мистецтво за межі галерей і майстерень, зробити роботи молодих талантів доступними для широкої аудиторії, зокрема , студентської- головна мета започаткованого багато років тому у КУП НАНУ проекті.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg