Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Делегація КУП НАНУ зустрілась з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Угорщині Любов'ю Непоп
Делегація КУП НАНУ зустрілась з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Угорщині Любов'ю Непоп
      13 вересня 2017 року під час візиту делегації КУП НАН України до Угорщини в рамках конкурсного проекту з питань захисту персональних даних та прозорості повноважень органів державної влади відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла України в Угорщині пані Любові Непоп з Ректором Київського університету права Національної академії наук України, професором Юрієм Бошицьким та студентами Університету.


      Під час зустрічі студенти КУП НАНУ розповіли про цікаве студентське життя, а також про благодійні проекти, які організовуються в Київському університеті права Національної академії наук України. Було наголошено, що всебічний розвиток студентів КУП НАНУ є дуже важливим аспектом їх становлення, як з культурної і духовної, так і з професійної точки зору.
 pos1s.jpg  pos2s.jpg pos5s.jpg

      Професор Бошицький поінформував пані Непоп про велику кількість спільних проектів КУП НАН України з провідними університетами Грузії, Азербайджану, Угорщини та відомими іноземними організаціями, а також про конференції та майстер-класи, які регулярно проводяться на базі Київського університету права Національної академії наук України.


      Під час зустрічі сторони обговорили майбутню співпрацю та організацію спільних проектів, зокрема і за підтримки Посольства України в Угорщині, які проводитимуться в Україні та Угорщині.


      За результатами цікавою та плідної бесіди Ректор КУП НАН України Юрій Бошицький запросив Надзвичайного і Повноважного Посла України в Угорщині пані Любов Непоп відвідати Університет та провести майстер-клас для студентів та викладачів.
pos3s.jpg
pos4s.jpg
 pos6s.jpg

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg