Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> ВИКЛАДАЧІ КУП НАНУ ПОГЛИБЛЮЮТЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНУ РОБОТУ У ПРОВІДНИХ КИЇВСЬКИХ ШКОЛАХ
ВИКЛАДАЧІ КУП НАНУ ПОГЛИБЛЮЮТЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНУ РОБОТУ У ПРОВІДНИХ КИЇВСЬКИХ ШКОЛАХ
    14 березня 2018 року доцентом кафедри галузевих правових наук Київського університету права Національної академії наук України Рассомахіною О.А. було проведено лекцію-бесіду на тему «Поняття інтелектуальної власності та право інтелектуальної власності»  у спеціалізованій школі № 47 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. А.С. Макаренка Печерського району м. Києва в рамках поглиблення партнерських зв’язків та співпраці, а також профорієнтаційної роботи, між нашим університетом та даним загальноосвітнім навчальним закладом.
   Директор школи, пані Нетецька С.М., та її команда в складі  заступника директора, вчителя історії та правознавства Горбунової Л.С., та вчителя правознавства  Кулєшова І.А. познайомили викладача із матеріально-технічною базою навчального закладу та обговорили широке коло питань щодо співробітництва з питань створення кабінету інтелектуальної власності, щоб  ознайомити учнівську молодь з  історією винаходів та інших об’єктів інтелектуальної власності від прадавніх часів до сьогодення та їх належною правовою охороною.
sckola47a.jpg sckola47.jpg

     Оскільки одним із напрямків навчальної та наукової роботи університету є інтелектуальна власність, доцентом кафедри галузевих правових наук, кандидатом юридичних наук  Рассомахіною О.А. було проведено першу тематичну лекцію для учнів 10 класу з курсу Введення до інтелектуальної власності, у якій розкрито питання про поняття інтелектуальної власності, інтелектуальної, творчої діяльності; поняття права інтелектуальної власності у об’єктивному та суб’єктивному значенні та його складові;  юридичну природу прав інтелектуальної власності. Лекція супроводжувалася мультимедійною презентацією з малюнками та курсом лекцій з дисципліни, та озвучуванням,  і викликала зацікавленість у слухачів.
    Зміцнення зв’язків між КУП НАНУ та школою №47 дасть можливість і вчителям даного  навчального закладу брати участь у семінарах та конференціях КУП НАНУ, а викладачам КУП проводити майстер-класи для школярів з основ цивільного права, цивільного процесу, права інтелектуальної власності та інших дисциплін. Педагоги та учні 9-11 класів при матимуть нагоду користуватися бібліотекою університету, брати участь в університетських культурно-виховних та спортивних  заходах.
    Сподіваємось, що безперервна співпраця Київського університету права НАНУ та спеціалізованої школи № 47 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. А.С. Макаренка буде взаємовигідною та взаємозбагачувальною,  адже вона сприяє вихованню професійно орієнтованих молодих людей, створенню умов для патріотичного виховання молоді, здатної навчатися впродовж життя, сприятиме підвищенню фахової майстерності науково-педагогічних працівників.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg