Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Виставка стінгазет студентів першого курсу КУП НАН України присвячена Дню юриста
Виставка стінгазет студентів першого курсу КУП НАН України присвячена Дню юриста
1
Під егідою кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін до дня юриста була проведена виставка стінгазет у синьому атріумі, де студенти першого курсу представили свої варіанти бачення відповіді на питання: «Хто такий юрист?»
Стінгазета «Юрист очима студента» групи ПБ1д-20 містить міркування по даній темі і кросворд. Студенти креативно представили свою роботу у формі інтелектуальної гри.
Студенти групи ПБ2д-20 свою стін-газету зробили у формі питання-відповідь. Чим займається юрист? В чому цінність його діяльності? Якими якостями повинен володіти юрист? Саме на ці питання автори газети намагаються відповісти.
Капанайко Єлизавета, студентка МП-20 зобразила богиню Юстицію, як найбільш слушний приклад того, яким повинно завжди і для всіх бути правосуддя, бо вона є уособленням принципу всезагальної справедливості.
Загалом, враження від представлених робіт склалися позитивні. Студенти творчо проявили себе і показали розуміння поняття юрист. Переконані, що в процесі навчання в Київському університеті права НАН України у студентів буде можливість ще більше заглибитись в суть питань, які вони актуалізували у своїх стінгазетах.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »