Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Вітаємо ректора Київського університету права НАН України, з високою державною відзнакою Орденом «За заслуги» ІІ ступеня
Вітаємо ректора Київського університету права НАН України, з високою державною відзнакою Орденом «За заслуги» ІІ ступеня
     7 грудня 2018 року ректор КУП НАН України Бошицький Юрій Ладиславович мав честь отримати від Президента України Орден «За заслуги» ІІ ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу Української держави та багаторічну плідну працю.
nagr1.jpg
nagr2.jpg

    Подія відбувалась у Національній опері України під час ювілейної сесії з нагоди 100-річчя Національної академії наук  України від дня її заснування в присутності наукової еліти нашої країни та численних іноземних гостей.
nagr3.jpg
nagr4.jpg

    Приємно відчувати визнання і підтримку діяльності на посаді керівника Київського університету права НАН України одразу двох президентів: Петра Олексійовича Порошенка та Бориса Євгеновича Патона! Дана нагорода – це одночасно і висока оцінка праці нашого університетського колективу, та гарна мотивація до нових звершень у сфері юридичної освіти та науки.
nagr5.jpg nagr6.jpg

    Колектив Київського університету права НАН України щиро вітає ректора Ю.Л. Бошицького з високою державною відзнакою Орденом   «За заслуги» ІІ ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу Української держави та багаторічну плідну працю.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg