Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Вітаємо ректора КУП НАН України з високою нагородою – Орденом Святого Миколая Чудотворця!
Вітаємо ректора КУП НАН України з високою нагородою – Орденом Святого Миколая Чудотворця!
8 березня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет спільно з іноземними дипломатами, українськими військовими, освітянами, волонтерами та журналістами нагородив ректора, професора Юрія Бошицького Орденом Святого Миколая Чудотворця.
Колектив Київського університету права Національної академії наук України щиро вітає ректора з цією високою церковною нагородою.
Святійший Патріарх Філарет подякував Ю. Бошицького за його діяльність, жертовність, допомогу Українській Православній церкві Київського Патріархату та любов до України.
Це – гідна оцінка Вашого значного особистого внеску в розвиток та розширення співпраці університету з волонтерськими та благодійними організаціями України.
Впевнені, що ця нагорода додасть Вам ще більшого стимулу для зміцнення, розширення та поглиблення зв’язків нашого університету в сферах освітньої, волонтерської, соціальної та благодійної діяльності.
Зичимо Вам, Юрію Ладиславовичу, міцно здоров’я, наснаги, добра, невтомної життєвої активності, нових творчих успіхів та вдачі у будь-яких починаннях та справах на користь УП НАН України, нашої держави та суспільства.
З повагою,
Колектив КУП НАН України

 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »