Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Вітаємо ректора КУП НАН України з почесною нагородою!
     17 вересня 2010 року у «Будинку вчителя» Міжнародний Благодійний Фонд «Меценати Батьківщини» провів Урочисту церемонію нагородження вищими суспільними нагородами в області меценатства, доброчинності, соціальної політики, суспільних і державних досягнень – орденами "Срібний Хрест «МЕСЕNАТ»", "Золотий Хрест «МЕСЕNАТ»" і медалями "За милосердя" та "За безкорисливість". На заході були присутні представники наукових установ, органів державної влади та духовенства, серед них і ректор Київського університету права Національної академії наук України, професор Ю.Л. Бошицький.
      За рішенням опікунської ради благодійного фонду «Меценати Батьківщини» Ю.Л. Бошицький за видатний вклад у справу відродження та процвітання Світу, за велику душу та щирість був нагороджений "Срібним Хрестом «МЕСЕNАТ»".
     
     Орденом "СРІБНИЙ ХРЕСТ" нагороджуються люди, чия добродійна діяльність, направлена на захист материнства і дитинства, турботу про ветеранів і інвалідів, підтримку охорони здоров'я, спорту, культури, духовної сфери, поліпшення екології, має соціальну значущість в масштабах свого підприємства, району, міста.
    Основними цілями Міжнародного Благодійного Фонду «Меценати Батьківщини» являються - пропаганда і стимулювання меценатства, добродійності і іншій суспільно-корисній діяльності, додання високого суспільного статусу представникам соціально-відповідального бізнесу, координація діяльності осіб, що здійснюють добродійну і іншу суспільно-корисну діяльність.
     
      Міжнародний Благодійний Фонд «Меценати Батьківщини» взяв на себе місію виявляти і підтримувати людей, які займаються добродійною діяльністю. Фонд здійснює програми, направлені на розвиток меценатства, як руху, необхідного для розвитку цивільного суспільства, у тому числі – посилення впливу цього суспільства в державі. Для того, щоб явити світу наших благодійників.
     Фонд об'єднує зусилля благодійників з метою створення ефективної системи добродійної діяльності. Він сприяє формуванню класу людей, що відрізняються особистим благородством, людяністю і аристократичністю, – класу меценатів.


Колектив Київського університету права НАН України вітає ректора університету Ю.Л.Бошицького з отриманням високої нагороди та бажає
подальших успіхів і процвітання!
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg