Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Ректорат КУП НАНУ привітав студентів з перемогою на V Міжнародному конкурсі з комерційного арбітражу
Ректорат КУП НАНУ привітав студентів з перемогою на V Міжнародному конкурсі з комерційного арбітражу
    26 березня 2018 року ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький на засіданні ректорату привітав студентів ІІ курсу спеціальності «Міжнародне право»: Маленко Дар'ю, Третьякову Дар'ю і Полторацьку Вікторію, які здобули І місце у фіналі судових дебатів V Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, організованого Міжнародним комерційним арбітражним судом при Європейській арбітражний палаті (International Commercial Arbitration Court under the European Arbitration Chamber).
peremoga1.jpg peremoga3.jpg
peremoga4.jpg

    Ректор презентував студентам книгу «Україна-Європа: хронологія розвитку» та наголосив на безкоштовній поїздці до Угорщини.
    Привітав студентів і міністр закордонних справ Угорщини  (1990-1994), пан Геза Єсенський, який зазначив, що сприятиме активній програмі перебування студентів в Угорщині. Зокрема, студенти матимуть гарну нагоду відвідати Міністерство закордонних справ Угорщини, Конституційний суд Угорщини тощо.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg