Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Вийшла друком спільна праця науковців Гданського університету (Республіка Польща) та Київського університету права НАН України
Вийшла друком спільна праця науковців Гданського університету (Республіка Польща) та Київського університету права НАН України
Нещодавно у Польщі побачила світ колективна монографія науковців факультету права та управління Гданського університету і Київського університету права (КУП) НАН України «Polsko-ukrainskie miscellanea prawnicze». Праця вийшла під загальною редакцією ректора КУП НАН України професора Юрія Бошицького та польського професора Анджея Шміта.
Монографія є результатом давньої партнерської традиції спільних наукових розробок науковців двох університетів і вже четвертим колективним українсько-польським виданням, яке присвячене актуальним проблемам українського та польського права. 
У колективній монографії розглядаються, зокрема, основні аспекти розвитку конституційного права та права інтелектуальної власності в Україні та Польщі на сучасному етапі. 
Співпрацю між двома університетами була започаткована ще у 2010 році підписанням відповідного меморандуму. На початку 2018 року в Україні вже побачила світ колективна монографія «Актуальні проблеми сучасного конституціоналізму (на прикладі України та Республіки Польща)», а у 2019 році в Польщі вийшла друком друга спільна праця науковців гданського університету та КУП НАН України – «Aktualne problem prawa Polski I Ukrainy». У 2020 р. було видано до 25-річчя Київського університету права НАН України спільну колективну монографію «Актуальні проблеми права України та Польщі».
Як показує досвід, спільні наукові видання науково-педагогічних працівників Гданського університету та Київського університету права НАН України дають змогу почути один одного, йти вперед у науковому пізнанні й розв’язанні нагальних завдань. Сподіваємось на продовження плідної співпраці обох університетів у науковій та видавничій діяльності.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg